תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תיקשור ואהבה

תיקשור ואהבה: דרך תיקשור ניתן לקבל במהירות תשובות מדויקות בכל תחום: זוגיות, אהבה, איך למצוא את בן/בת הזוג הרצויים, בריאות, פרנסה, לימודים ועוד. התשובות יכולות לתת לך הבנה ברורה יותר מה כדאי לעשות בחיים ואיך להרגיש יותר טוב ולממש את עצמך.

מציאת אהבה אמיתית בחיים היא לא משימה קלה כי מדובר בחיבור של שני אנשים הבאים עםאורן נוטוביץ -1 תיקשור ואהבה בלוג תקשור  תיקשור ואהבה תיקשור אמין מלחמה עצמית מיהו מתקשר אמיתי מהו תיקשור? לקבל את עצמך כמו שאתה לאהוב את עצמך יותר איל למצוא בן זוג איך למצוא בת זוג איך להפסיק את המלחמה העצמית אהבה עצמית   מטען אישי, משפחתי, סביבתי שונה ואמונות בסיסיות על זוגיות ואהבה. אחת הדרכים הטובות כדי למצוא אהבה אמיתית היא למקד את עצמך. לקחת מחברת ולכתוב מה אתה רוצה, על מה אתה חולם. איזה בן/ בת זוג אתה רוצה. תרגיל זה טוב לכל מימוש מטרות בחיים אך אנרגיה מושכת אנרגיה מאותו סוג לכן התמקדות במטרה היא משיכת אנרגיה המעוניינת כמוך לממש אהבה. אהבה חומרית או רוחנית זה דבר דומה. שלח אל העולם את החלומות הטובים שלך כל יום ותראה שהם מתחילים להתגשם. דרך תיקשור תוכל לקבל תשובות מדויקות לשאלותיך בנושא אהבה וזוגיות. 

תקשור ואהבה

כשעלה משה להר סיני ופגש את קול האלוהים, ירדה עליו אהבת השכינה. מאז, הוא לא היה אותו אדם, אלא אור וגוף המאוחדים כאחד שלם. גופו נהיה מואר, ודבריו היו לדברי האלוהים – תקשור משמים. בני האדם שהיו לידו לא יכלו להבין, כמובן, את השינוי שחל בו, אך לראות – הם ראו הם את גופו הנמרץ מלא אנרגיה ושקט, מוקף במעין הילה של אהבה.

אדם שמתקשר חייב להיות מחובר לאנרגיה זו של אהבה ושל חום ללא משוא פנים. ללא אהבה, אין כל ערך בתקשור, כי אתם לא מחוברים למקור האור האמתי, אלא "סתם" מקושרים למרחבי ההארה הלא ידועים, ואינכם שמים לב במדויק לאן אתם פונים ועם מי אתם מתקשרים. תקשור הוא המקור לאהבה העילאית, ללא תנאי והכוונה. כשאתם בקשר עם עצמכם ועם העולם הסובב אתכם, כולל המדריכים הרוחניים שלכם, אתם מוקפים באהבה אין סופית, אהבה שכוללת את כל האורות שבעולם. במצב זה, הכול נמצא ונמצא בכול. זה רגע האהבה האולטימטיבי.

תקשור הוא דרך להעביר את אהבת האלוהים או מי שאתם מאמינים שהוא בורא העולמות. רק מתקשר אמתי יכול להתחבר לאור רך ויפה זה, ולהעביר דברי תבונה ואור לעולם. דרך תקשור, אפשר לקבל המון אהבה אמתית, שהיא הכוח המרפא החזק ביותר בעולם. כשאתם מוקפים באהבה, אתם אור לעצמכם ולאחרים. זו הדרך לבריאות ולשמחה בחיים. גלו את עצמכם! אתם יכולים לקבל ולתת אהבה ללא תנאי. כל מה שצריך הוא לא להתאמץ. כך אתם יכולים פשוט לבקש מה שאתם זקוקים לו, ולקבל זאת ללא תנאי. מובן שלא כל דבר בחיים יכול להתממש, אך קיים השקט של אי העשייה, פשוט לשבת בכיסא נוח או בטבע ולתת לנו – לעולם – לתת לכם את כל מה שאתם רוצים. זה נשמע פשוט מאוד, ואכן זה כך. אם תלמדו לשחרר את עצמכם מתלות במוסכמות או ממחויבויות שונות, תלמדו שבאתם לכאן כדי ליהנות ולחוות חיים שיש בהם גם הרבה סבל לפעמים. דרך הסבל אנו לומדים המון, בעיקר – להילחם בעצמנו פחות.

יש משפט יפה שאומר: "עזור לי, אלוהים, לשנות את מה שאפשר לשנות בחיי, ובעיקר לקבל את מה שאי אפשר לשנות". החלק החשוב הוא שלא צריך להילחם או לעבוד על עצמנו כל הזמן. יש דברים שאי אפשר לשנות, וכשאתם מבינים זאת, פתאום אתם נרגעים. אין צורך להשקיע כל כך הרבה אנרגיה במלחמה עצמית לשינוי. בדיוק להפך, אתם צריכים לאהוב את עצמכם כמו שאתם. כשתבינו זאת, יהיו לכם הרבה יותר אנרגיות ושמחה בחיים.

                                                                                                          בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017