תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

תזונה נכונה. תזונת האדם ובריאותו

תזונה נכונה ובריאה:

המזון החומרי שאנו אוכלים בא מהטבע: מהחי, הצומח והדומם. בוא נבדוק יחדיו מה אנו אוכלים, מהי תזונה נכונה?

איך המזון משפיע על בריאותנו, ואיך אנו יכולים להשפיע על הסביבה שלנו לקבלת מזון בריא יותר? 


מהי תזונה נכונה: 

הבשר שבא מבעלי החיים: פרות, תרנגולות, דגים, מגיע מחיות מתות שגודלו בדרך כלל בתנאי שבי או בחצר סגורה אך ודאי לא בטבע החופשי. אנו לוקחים מבעלי החיים שאנו אוכלים את הילדים הקטנים: עגל קטן, אפרוח, גדי… ושוחטים אותם למען עצמנו מתוך הנאת הבשר או מתוך הרגל או אמונה. באם תצא לטבע תראה איך הפרה, הכבשה או התרנגולת וגם הדגים אוהבים ודואגים לילדים שלהם, בדיוק כמו שאתה אוהב ודואג לעצמך או לילדיך. אולי זה נראה אחרת אך ודאי שיש לכל בעלי החיים רגשות: אהבה, דאגה ורצון להישרדות כמוך.אורן נוטוביץ -11-300x275 תזונה נכונה. תזונת האדם ובריאותו בלוג תקשור  תזונה נכונה טבעית תזונה נכונה ובריאה תזונה נכונה תזונה בריאה בריאות אמיתית
האם אנו זקוקים לבשר זה – להרג זה? בעולם יש כ: שמונה מיליארד בני אדם. נסה לחשוב כמה בעלי חיים נשחטים למענך כל יום! זה נתון מדהים!!!
ודאי פגשת בחייך אנשים שלא אוכלים בשר. האם הם פחות בריאים ממך? אולי הם יותר בריאים? נסה לבדוק זאת. האם באמת אנו זקוקים לבשר? האם ניסית פעם לאכול בשר נע או מבושל ללא תבלינים? הרי אין לו כל טעם. הוא טפל ולעתים מגעיל למראה או בטעם.

חלב ומוצריו: ראה כתבה מצורפת>>> דלג על הפרסומת בכניסה לכתבה ולחץ:   http://www.haaretz.co.il/magazine/1.1807145

יש כיום תחליפים נהדרים לחלב ולמוצריו וכן ניתן לקנות חלב אורגני מרפתות שבהן לא מתעללים בחיות.

הצומח: פירות, ירקות, דגנים ועוד. כל עולם הצומח ניזון מהקרקע, מים ושמש. מזון זה שנו אוכלים עובר כבר שנים רבות תהליכים של הנדסה גנטית – משנים את הגנטיקה הפנימית שלו והוא מטופל בדרך כלל בחומרי הדברה ותוספות כימיות במים, באוויר ובקרקע.
שנים רבות שהורינו ואנו מכניסים לגוף ללא ידיעה חומרים מסוכנים לבריאות וסומכים על אנשים אחרים שהם יודעים מה נכון וטוב לנו. החומרים הללו לא נעלמים בגופנו או בקרקע, אתה יודע זאת! לאן הם נעלמים? הרי בסופו של דבר הכל חוזר אלינו. אם הם הולכים לביוב הם יגיעו למי התהום או לים ואז אנו נשתה אותם או נאכל מזון מהים שהוא מלא בהם או בשאריות של חומרים מניסויים גרעיניים שהמדינה שלך או אחרות עשו. ואם מספרים לנו שהחומרים המסוכנים מתפרקים מדוע אין כמעט דגים בים וכולנו כל כך חולים, יותר ויותר?
אני לא מגלה לך שום דבר חדש. הרבה יותר קל לחיות בהכחשה או לא להאמין לדברים שאתה מזמן יודע. יש אפשרויות לשינוי. זה תלוי אך ורק בך. אני באמת לא מנסה לשכנע אותך לשנות הרגלים אך בדוק את הדברים בעצמך.. גלה את עצמך והעולם הסובב אותך. זו הדרך להבראה ולאהבת עצמך והעולם. כולנו יכולים לעשות קצת יותר כדי שכדור הארץ שלנו ימשיך להתקיים בבריאות. אפשר ללחוץ על מקבלי ההחלטות דרך התקשורת – רשתות חברתיות. ניתן להצטרף לקבוצות שונות המנסות לפעול למען הטבע ובעיקר לרווחתם של בעלי החיים וצומח שתורמים עבורנו את חייהם ללא ידיעתם. כך נוכל לאכול אוכל בריא יותר בלי להתעלל ישירות או בעקיפין באחרים שבלעדיהם אנו לא נוכל לחיות לאורך זמן. עזרה לטבע היא מתנה לעצמנו בעצם. איזה כיף לעשות משהו טוב למען עצמנו ביחד עם העולם.

תזונה נכונה ובריאה:

יש כיום מזון אורגני או מגידולים טבעיים ללא ריסוס או הנדסה גנטית. אתה יכול לבחור עבורך תזונה בריאה יותר ללא הוצאה כספית גדולה. ניתן למצוא ברשתות השיווק מזון בריא במחירים סבירים. ברגע שניקנה יותר מתוצרת אורגנית טבעית כך גם המחירים ירדו, יותר אנשים יקנו, וכולנו נרגיש טוב יותר. ניתן לקנות ישירות ממגדלים בשטח. יש כיום אפשרויות למשלוחים חינם של תוצרת בריאה כך נוכל גם לחזק את המגדלים ולפתוח שוק חופשי יותר ובריא הרבה יותר.

חשוב להבין שמזון בריא משפיע מאוד עלינו ועל ההתפתחות הגנטית שלנו. מערכות החיסון מתחזקות וכל הגוף מתמלא באנרגיות חזקות יותר. חשוב לאכול את האוכל ברגיעה ולאט וליהנות ממנו. כשאתה נהנה מהתזונה שלך גופך מעכל אותה אחרת. בקלות, באהבה ובשמחה.

תזונת נכונה: מזון בריא הוא כמובן לא רק אוכל: חומר, מים, אוויר. המזון שלנו הוא גם תזונה רגשית נכונה והתפתחות רוחנית מתאימה. מצב הרוח שלנו משפיע מאוד על תזונתנו ועל היכולת של הגוף לעכל את המזון בדרך שתחזק אותנו. באתר תמצא טיפים לחיים בריאים יותר והמלצות ודרכים להרפיה ורגיעה ובחירה בדרך הנכונה לך. 

                                                                                                   בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017