תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

ראיה הוליסטית

תקשור: ראייה הוליסטית

ראייה הוליסטית היא חוש רוחני בסיסי, שכל אדם יכול לפתחו לרגישויות גדולות, שבהן אפשר ממש לראות או להרגיש את מכלול האדם או כל חומר אחר בטבע, ולדבר אתו – ליצור שיחה או תחושה היכולה להאיר את מקורות הבעיה או את הבחירה שלו בחיים אלו.

חוש זה מפליא ביופיו וביכולותיו לעזור לנו להבין אירועים בחיינו או טראומות שנוצרו בחלקים שונים בגוף – להקשיב להן ו"לשמוע" מה קרה, מה "הן רוצות" ואיך אפשר לעזור, לשחרר או אף לרפא אותן. ברגע שחוש זה נפתח בזמן טיפול או תקשור בטלפון, יש התרגשות גדולה, ופשוט נוצרת שיחה נהדרת בין אנרגיות שונות בחדר, היכולות לעזור זו לזו. יש הנולדים עם חוש תקשור זה, אך אפשר גם לפתחו בהתמדה, בעזרת תרגילים שונים, ובעיקר באמצעות הקשבה וחקירה. חקירת עצמכם והסובב אתכם מובילה לגילוי האמת שלכם ושל העולם. כך אתם יודעים – מקבלים וחשים מידע אמתי.

תחושה זו והבנת הסיבות לאירועים שקרו או שקורים בחייכם יוצרות סוג של הארה פנימית ואנרגיות חזקות של בריאות, של שמחה ושל אושר. הידע מרגש אתכם, ואתם פוחדים הרבה פחות מעצמכם ומאתנו – המדריכים שלכם או הבריאה, האוהבים אתכם מאוד. התעוררות פנימית זו משחררת אתכם ממוסכמות חברתיות או מִידע לא נכון, הגורם לכם לצער ולבלבול בחיים. אתם לומדים את מהות החיים – חייכם. אתם יודעים מהי מטרת קיומכם, מהם החיים והמוות שלכם, ואז אינכם פוחדים, וכועסים פחות על עצמכם ועל העולם. אתם משתחררים ולומדים לאהוב את עצמכם ואת הילד הקטן שבכם, שכה זקוק לאהבה שלכם, ואתם זקוקים לאהבתו. כך תוכלו לשחרר אחרים, ולא לכעוס על עצמכם או לפתח תלות באחרים. כולנו עוברים תהליך של התפתחות גופנית ורוחנית בחיינו, כל אחד בדרך המיוחדת לו. ראייה מורחבת הוליסטית עוזרת לכם להבין ולדעת לחיות את הרגע הנכסף כאן ועכשיו כי לשם כך באנו לכאן. תחושה זו יכולה לעזור לכם תמיד, גם ברגעי משבר הקורים לכולנו.

טיפול הוליסטי מחייב ראייה הוליסטית רחבה של האדם, בשילוב עם כלים מעשיים לחיזוק מכלול האדם בדרך הנכונה המתאימה רק לו.

 

 

                                                                                                                                                   בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017