תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

קשר זוגי

הכל על קשר זוגי

דרך תקשור ניתן לקבל תשובות מדויקות ומהירות לכל שאלה בנושא הזוגיות וקשר זוגי. לדוגמה: האם הוא אוהב אותי? איך למצוא קשר זוגי טוב? איך למצוא בן זוג מתאים? האם הוא האחד? איך למצוא אהבה? איך להפסיק מריבות וכעסים? ועוד.


מה קורה לנו בקשר הזוגי בהתפתחות המהירה כל כך של העולם? היכן הקשר? מה ניתן לחזק בזוגיות בקלות רבה כדי לחיות בקשר זוגי טוב ומאושר יותר?
אחת הבעיות הקשות בעולם המתפתח במהירות כה רבה היא שמירת האיזון בקשר הזוגי. כל אחד מבני הזוג מוטרד מאוד ממה שקורה לו בחייו האישי ודבר זה מעיב מאוד על הקשר הזוגי שגם כך יש עליו מערכת לחצים כבדה של: הורים, ילדים, חברים, החברה בכללה ועוד.

אחת הדרכים לשמור על קשר זוגי טוב היא השיחה היום יומית בזמן פנוי, ללא הילדים או הפרעות אחרות.

שמירה על קשר זוגי בריא :אורן נוטוביץ  קשר זוגי בלוג תקשור  תשובות מדויקות לשאלות בנושא זוגיות קשר זוגי טוב קשר זוגי ואהבה קשר זוגי בבעיה קשר זוגי אמיתי קשר זוגי מה עושים כשאין קשר זוגי טיפים לזוגיות טובה טיפול בקשר זוגי איך מוצאים אהבה אמיתית איך לחזק את הקשר הזוגי אהבה ויחסים אהבה

ניתן לנתק את הטלפונים ופשוט לשבת להתחבק ולדבר על כל דבר שבעולם. יש שיאמרו שאין להם זמן לכך ומה אפשר כבר להשיג משיחה אחת יומית אך זו אחת הדרכים היעילות והבטוחות לשמור על זוגיות תקינה ומאושרת לאורך שנים. יש היודעים טכניקות מובנות לשיחה כזו ויש שלא, שסתם כך יוצרים שיחה מעניינת על אירועי היום. לא חשובה הטכניקה, חשוב השקט, המבט בעיניים והאמת הנאמרת ללא כל גבולות. ברגע שיש גבולות בקשר מתחילות הבעיות.

אסור שתהיה הפרדה בין השניים. מצב זה יוצר ריחוק ובוודאי שאהבה טובה לא יכולה להתפתח. אהבה היא קשר מיוחד בין שני אנשים הרוצים בה. כדי לחזק את הקשר הזוגי חייבת להיות בו איזושהי משיכה מתמדת, גם ללא אהבה אינסופית. יש הרבה מאוד דרכים לחזק את הקשר אך פעולות יומיות פשוטות, כמו שנאמר, יכולות לחזק כל קשר זוגי שאין בו שנאה או תוכחה, למצב בריא יותר ותחושה נעימה יותר של החיים. זה אפשרי, דורש מאמץ מסוים בהתחלה, אך שווה מאוד לכל החיים.

כל זוג שרוצה יכול לחזק את הקשר הזוגי בעזרת פעילות יום יומית של שיחה שקטה והקשבה לאדם השני ללא גבולות המגבילים מה כל אחד אומר או על מה אפשר לדבר. קשר זוגי כזה מוביל לאהבה וחום ושמחה של להיות ביחד.

דבר נוסף חשוב ביותר הוא מתן החופש האישי בקשר. זוגיות היא לא הכול בחיים לכן חשוב מאוד שלכל אחד מבני הזוג יהיו עיסוקים מעניינים משלו. חברים, חוגים ועוד. כך הזוגיות מתחזקת כי לכל אחד יש אנרגיות חדשות והנאה בחיים.

אחד הדברים החשובים ביותר בקשר זוגי ובכלל היא היכולת לקבל ולאהוב את עצמך קצת יותר. אין זוגיות מושלמת אך ניתן בעזרת חיזוק עצמי ויכולת לקבל ולתת אהבה להתחזק מאוד. אנו וגם הורינו והוריהם לא למדו איך לאהוב, מה לעשות נכון בקשר הזוגי ובכלל: איך לחזק את עצמם כדי שיהיו מסופקים יותר ואז כמובן יהיו פחות מריבות וכעסים. אף אדם חיצוני לא יכול לתת לך באופן מושלם את מה שאתה רוצה או זקוק לכן הדרך לזוגיות נכונה או בכלל לחיים בריאים יותר היא להתרכז בעצמך ולגלות מה אתה רוצה מחייך ואיך תוכל להיות מאושר יותר ועם חיים מספקים מחוץ לזוגיות. אז המפגש הזוגי יהיה מפרה ומספק יותר.

אתה חייב להבין זאת! לא הגענו לעולם כדי לספק אחרים. אנו חייבים לחשוב על עצמנו. בזוגיות אי אפשר לטפל אחד בשנייה אחרת נוצרת תלות. באם מישהו מבני הזוג זקוק לעזרה חשוב גם להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום. אחת הבעיות שאני נפגש בה הרבה כמתקשר או מטפל היא הרצון שבן/בת הזוג יטפלו אחד בשנייה, כמו טיפול פסיכולוגי. זה לא נכון ועלול לגרום לשבר בזוגיות. דרך אהבה אמתית וקשר טוב ניתן כמובן להתחזק יחדיו אך יש רגעים בהם אנו זקוקים לעזרה חיצונית של: משפחה, חברים אנשי מקצוע וכדומה. אלו "השורשים" שלנו המחזיקים את עץ החיים. חשוב לשים לב לנקודה זו אחרת יש תסכול רב וכעסים בקשר המשפיע כמובן על כל המשפחה.

 

                                                                                        בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017