תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

קשר זוגי ואהבה

הכל על קשר זוגי ואהבה:

חוסר במגע ואהבה הוא הגורם העיקרי לסבל שלנו. יש כיום מידע רב מה לעשות ואיך להתנהג בקשר הזוגי אך אין דרך לימוד או הכוונה ברורה איך לאהוב בזוגיות ובכלל: איך מוצאים אהבה אמיתית ומספקת בדיוק כמו שאתה רוצה וזקוק.


קשה להתמודד עם הקשיים של מציאת זוגיות ואהבה בחיים. יש כל כך הרבה אורן נוטוביץ  קשר זוגי ואהבה בלוג תקשור  קשר זוגי ואהבה קשר זוגי מגע בזוגיות זוגיות מושלמת זוגיות טובה זוגיות בריאה זוגיות איל לעשות לו נעים איך לשפר את הקשר הזוגי איך לעשות לה נעים איך לחזק את הקשר הזוגי אהבה עצמית אהבה וקשר זוגי אהבה וזוגיות אהבה בקשר   מידע מוטעה בנושא: אמונות, ספרים, סרטים, חינוך: כולם רוצים אהבה אך מאוד מפחדים מפניה.

הרי כולנו נולדנו ממערכת זוגית שבה ההורים שלנו והוריהם לא קיבלו או ידעו לתת אהבה וודאי לא היו מסופקים בחייהם, לא מהזוגיות שלהם ולא מעצמם. הרי אף אחד לא לימד אותם מה לעשות: איך לבנות מערכת של אהבה וחום אנושיים – קודם כל פנימיים ורק אחר כך לחשוב ולהאמין שזה נמצא בחוץ – בזוגיות שתציל אותם. 

קשר זוגי ואהבה:

באם אתה במערכת זוגית חשוב לדעת כמה דברים בסיסיים על קשר זוגי ואהבה:

אין זוגיות מושלמת. גם אם יש או הייתה אהבה חזקה בתחילת הקשר היא לא יכולה להימשך לעד. זה פשוט בלתי אפשרי. בזוגיות יש שני אנשים שונים שכל אחד מביא לזוגיות את עולמו הפרטי והמשפחתי לכן כדי לייצור זוגיות מוצלחת צריך לחזק את הקשר כל יום ובעיקר שלכל אחד מבני הזוג יהיה סיפוקים משלו: משפחה, חברים, פעילויות, עבודה, ועוד. בזוגיות יש תמיד פשרה. הדרך לזוגיות טובה היא בעיקר ללמוד לאהוב את עצמך יותר, גם דרך הזוגיות.

מגע: לשם כך נועדה הזוגיות. מגע אוהב ונעים, מיניות, הבאת ילדים כתוצאה מהנאה וסיפוק בקשר הזוגי. באם אתה מרגיש שחסר לך מגע אוהב כמו שאתה רוצה אתה תהיה מאוכזב ויתחילו מריבות וכעסים. אך אחד לא לימד אותנו איך לתת או לקבל מגע אוהב ונעים. ניתן ללמוד זאת יחד או בעזרת אנשי מקצוע בתחום שיכולים לכוון אותך בדרך הנכונה.

חשוב מאוד לדבר אל נושא זה כך שבן – בת הזוג ידעו מה אתה אוהב. הם לא יכולים לגלות זאת לבד! לכל אדם יש את הרגישות האישית למגע לכן חשוב לדבר ולהגיע להבנה בנושא. יש זוגות שאין להם זמן או קשה להם להגיע לזמן פנוי למגע לכן אני ממליץ להם להזמין מטפל מקצועי – מסז'יסט הביתה שיוכל גם ללמד אותם טכניקות למגע מרפא או בכלל כטיפול נעים להרגעה וכיף לכל אחד מבני הזוג. כך יש פחות מתח בנושא וזה כמובן יכול להועיל מאוד.

אהבה עצמית:
יש דרך טובה וברורה ליצירת קשר אמיתי בו אתה פוגש את הילד שבך שכל כך זקוק לאהבה וחום ומחבק אותו. כשיש התחלת תהליך של ריפוי ורגיעה אתה יכול באמת להיות פנוי לזוגיות עם מישהו אחר. קשר זוגי בו אתה יכול לקבל וגם לתת. כל סיפור אחר שמספרים לך חוטא לאמת.

עשה תרגיל קטן: הבט בעיניך במראה שיש לך בבית. מה אתה רואה ומרגיש? האם אתה אוהב או כועס על עצמך? מה היית רוצה להגיד לעצמך? מה היית רוצה שיגידו לך? התרגיל הזה יכול לעזור לך מאוד לגלות מה אתה רוצה באמת בחיים. יש אדם מיוחד ומקסים ששמו: אתה. אתה יכול לגלות את האהבה שבך וביחד לרפא ולהרגיע. קבל או דרוש עזרה מקצועית ותוכל לגלות את הדרך שלך לחיים מאושרים ובריאים יותר.

ברגע שאתה מרגיש טוב יותר עם עצמך הקשר הזוגי יתחזק. כשאין ניסיון לחיזוק עצמי או שיש לך אמונה שהבן זוג ייתן לך את מה שאתה זקוק כל הזמן אתה תתאכזב, תכעס, ויתחילו מריבות אין סופיות. לא לשם כך באת לעולם. קודם כל חשוב על עצמך ונסה לחזק את עצמך בעזרת המשפחה, חברים, פעילויות מענינות או בעזרת איש מקצוע ואז תוכל להביא לקשר הזוגי ולחייך הרבה יותר אהבה, סבלנות, אמפתיה, וכך הקשר רק יתחזק ויפרה את עצמו.

איך לשפר את הקשר הזוגי: יש הרבה דרכים חיוביות לשיפור הזוגיות. קודם כל לוותר קצת על האגו וללמוד לפרגן. מחמאות אמתיות, ראיית הטוב בבן הזוג. התמקדות בדברים הטובים הם הכלים החשובים ביותר בזוגיות טובה ובכלל בחיים והעיקר הוא: אל תהיה צודק, היה חכם.

זה המשפט החשוב ביותר בכלל בקשר בין בני אדם. ברגע שתבין זאת ישתנו חייך. מאוד קל להיות צודק ולהתמקד בעצמך וכך להיסגר ולהרגיש מסכן או מקופח. זו לא הדרך הנכונה לקשר זוגי. גם ובאם אתה בטוח שאתה צודק היה חכם ורגיש. כשתלמד להיות רגיש ואוהב לעצמך תוכל גם להבין אנשים אחרים. לתת ולקבל אהבה.

לקריאה נוספת בדף הפייסבוק שלי על : תקשור, אהבה וזוגיות  לחץ כאן >>>

                                                                                        בהצלחה, אורן

.

.

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017