תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

ספר על תקשור

מדריך חינמי >> קורס תקשור בארבעה שלבים <<

 

ספר על תקשור: "תקשור – הדרך להצלחה".  "תקשור – המפתח שלך להצלחה בחיים! כולל דיסק מיוחד.

דיסק של הכוונת אנרגיית ריפוי לאושר הבריאות. הדרך שגיליתי האפשרית לכל אדם להגיע לאושר ובריאות ללא כל מאמץ.

כל המידע האמין והמדויק על תקשור. סודות התקשור המקצועי ולימוד עצמי של תקשור.  פרטים בהמשך!

 

אחרי 20 שנה של שימוש בחוש התקשור לקבלת תשובות מדויקות לשאלותיי והרבה עזרה מקצועית לאנשים נוספים אורן נוטוביץ 1-300x169 ספר על תקשור בלוג תקשור תקשור עם מלאכים תקשור ואהבה תקשור דרך הטלפון קורס תקשור מקצועי ספרים על תקשור ספרים על תיקשור ספרות בנושא תקשור ספר על תיקשור ספר על לימוד תקשור ספר חדש על תקשור סיאנס משמעות החיים מיסטיקנים אמיתיים מהו תקשור מה קורה אחרי מותנו לימוד עצמי של תקשור טיפים לחיים בריאים טיפול דרך תקשור הסבר מדעי לתקשור הארה האם מותר לעשות סיאנס האם יש אלוהים גלגול נשמות  החלטתי שזה הזמן לכתוב ספר על תקשור – מידע מדויק ועדכני על תחום התקשור הנחשב גם כתחום במיסטיקה. מהו תקשור נכון ואמיתי והסבר על גבול המדע איך ומדוע ניתן לקבל תקשור. מהיכן המידע מגיע, איך עושים זאת, מה התועלות, על אילו שאלות ניתן לקבל תשובה, ההבדל בין תקשור לדברים שאנו חושבים כתקשור. אמת וכנות כדרך היחידה בחיים, בוודאי כאיש מקצוע, לקבלת תקשור מדויק. איך התחלתי לתקשר, איך התהליך קורה ודרכים ללימוד עצמי של תקשור ולימוד תקשור מקצועי.

ספר על תקשור אמיתי המשך:

אני אנסה להסביר בספר בעזרת המידע הנמצא ברשותי מתקשורים או חוויות אישיות בתחום, על עולם החיים והמוות. על הנשמה שלנו, מה הייעוד שלה, לשם מה הגענו לכאן וגם תקשור בראי ההיסטוריה.

כמו כן אנסה לברר מה ההבדל בין מתקשר ישר ומקצועי המשמש כמתווך בין עולם החומר לרוח ובין אנשים המתחזים למתקשרים או מיסטיקנים. נקודה זאת מאוד חשובה מכוון שכמו שבעולם החומר יש לעיתים גבולות ברורים בין מה נכון או מותר לעשות כך יש גבולות ברורים בעולם הרוח. מהם הגבולות, איזה מידע ניתן לקבל, אמונות תפלות, ניצול אנרגטי או בצע כסף, עין רעה, כישופים ועוד.

נקודה חשובה היא: האם לכל אדם מותר לקבל או ללמוד תקשור. נבדוק זאת לעומקם של דברים. נברר איך התקשור יכול לשרת אותך או אנשים אחרים בקבלת תשובות נכונות כך שתוכל לקבל את ההחלטות הנכונות עבורך בחיים ולהרגיש שלם ובטוח יותר.

דרך הפעלת חוש התקשור אתה מתחבר לנשמה שלך המחוברת לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול. כך תוכל להכיר את המדריכים הרוחניים שלך השומרים עליך ולא להיות לבד. זו תחושה נהדרת כשאתה מרגיש הכוונה וייעוץ נכון בייעוד שלך ובעיקר ביכולת להתחבר לעולם האור ולקבל את כל האהבה ללא תנאי הניתנת לכולנו כל הזמן. ניתן להתחבר לתחושות אלו בכל רגע. זה יכול לשנות לחלוטין את ההסתכלות וההרגשה שלנו על החיים ועל הסביבה כי כולנו מחוברים יחדיו לאור הגדול שבעצם נוצר כל הזמן דרך ההתפתחות שלנו. נקודה זו אולי תוכל להסביר לך על האמת שכולם מחפשים. את הסרט שלך בחיים. האם יש אמת אחת לכולנו? מהי האמת? ומה הסיבה לקיום שלנו בכדור ארץ זה. כולי תקווה שתוכל ליישם את ההמלצות ללימוד תקשור אמיתי ונכון ולחיות ביושר ובכנות עם עצמך והעולם הסובב אותך. כמובן אכוון אותך לספרים מומלצים בתחום.

המידע שיש בספר

 1. פתח דברים
 2. אודותיי
 3. סיפור חיי
 4. תקשור: מהו תקשור
 5. מיסטיקנים אמתיים
 6. הסבר מדעי לתקשור
 7. תקשור דרך הטלפון
 8. תקשור: הסוד הגדול
 9. תקשור: ראיה הוליסטית
 10. תקשור והספק הבריא
 11. תקשור עם מלאכים
 12. תקשור עם חוצנים
 13. תקשור עם נשמות אנשים שנפטרו
 14. תקשור ואהבה
 15. טיפול דרך תקשור
 16. תקשור אמיתי – איך נראה תקשור אמיתי
 17. סיפורים מהקליניקה – סיפור ראשון
 18. סיפורים מהקליניקה – סיפור שני
 19. סיאנס. כן או לא?
 20. האם יש אלוהים
 21. עתידנות
 22. הארה
 23. גלגול נשמות
 24. רוחניות מעשית: על הפחד העמוק שלנו
 25. משמעות החיים
 26. מה קורה אחרי מותנו
 27. טיפים לחיים בריאים
 28. המלצות ממוקדות לחיים בריאים ורגועים
 29. לימוד עצמי של תקשור
 30. קורס תקשור מקצועי
 31. סוף דבר

הספר המודפס עוד לא הגיע לחנויות. הוא יצא בחודש ינואר 2018 בכל החנויות בארץ. ניתן לרכוש אותו דרכי כספר אלקטרוני במחיר של רק 47 ש"ח. או כספר מודפס.

לפרטים: אורן נוטוביץ: 054-6649283  או  04-8232373  או בחנות האתר.

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017