תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

מתקשר

מתקשר או מתקשרת הם אנשים אשר ניתבו את דרכם לחיים של יושר וכנות כך שיוכלו לחוות גם את עולם הרוח שבהם וליצור תקשורת בין החומר לרוח שהם אחד שלם ומושלם.

דרך קשר זה הם יכולים לקבל מידע רב על הקורה אתך כך שתוכל לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר עבורך בחיים. אפשרות זו יוצרת יכולת גם לעזור לאנשים אחרים בכל תחום בחיים. המתקשר הוא בעצם מתווך, כמו "צינור נקי" להעברת מידע מדויק בכל רגע נתון של החיים. זהו תקשור אמיתי ומדויק.

כשאתה פונה אלי בבקשה לקבלת תשובות מדויקות לשאלותיך אתה בעצם מאפשר לי לתווך בינך לנשמה שלך הרואה ויודעת הכל. נשמתך מחוברת לכל הנשמות בעולם ולאור הגדול. איני יכול לקבל כל מידע בלי בקשה מפורשת ממך אחרת אקבל מידע מוטעה וזו גם חדירה לפרטיות שלך. כל אדם שתפנה אליו והוא יאמר לך שהוא יודע עליך דברים ללא בקשתך המפורשת זו שתלטנות ואסור לעשות זאת.

מתקשר או מתקשרת אמיתיים יכולים לתת לך תשובות בכל תחום:

זוגיות, קשר זוגי, אהבה, בריאות, פרנסה ועוד וגם יכולים לכוון אותך דרך ניסיונם העשיר איך לטפל בעצמך טוב יותר או ליישם בדרך הנכונה לך את המידע שמתקבל. כך אתה יכול להיות בטוח יותר בהחלטותיך ולהיות שלם ובריא יותר.

חשוב לזכור! את הפעולות המוצעות עבורך ע"י מתקשרים אמיתיים וישרים רק אתה יכול לעשות באם תחליט בכך. אף אחד לא יכול לעזור או לרפא אותך ללא רצונך החופשי. יש אנשים שאומרים שהם יכולים לעשות ניסים ולרפא אותך או לשנות את חייך ללא השתתפות שלך בתהליך. אולי אתה רוצה בזה אך ברח מהם. שוב זו שתלטנות וזו וודאי לא הדרך הנכונה לייצור שינוי משמעותי בחייך כי אם לא תבין שאתה הוא הקובע את פעולותיך אין כל טעם בתקשור או בטיפול. הבעיות יחזרו על עצמן עד שתיקח אחריות ותמקד את עצמך לרצונות ולחלומות שלך ותיישם אותם. כמובן שברוב התהליכים של שינוי דרושה עזרה מקצועית.אורן נוטוביץ -האדם-עץ-השדה-1-300x218 מתקשר בלוג תקשור  מתקשרת אמיתית מתקשרת מתקשרים מתקשר מומלץ מתקשר בקריות מתקשר בצפון מתקשר בחיפה מתקשר אמיתי מתקשר

מתקשר אמיתי:

הרבה מאוד אנשים פונים אלי בשאלות הכי חשובות בחייהם. זו אחריות מאוד גדולה לתת תשובות מדויקות לכן חשוב מאוד להיות ישר וצנוע ולהבין שלא כל אדם יכול לעשות שינוי מהיר בחייו ברגע נתון זה של החיים. צריך להיות מאוד סבלני ולהסביר את הדרך הנכונה הדורשת לעתים מאמץ וודאי לא ללחוץ על אדם בשום דרך. הרבה פעמים אני מרגיש שלאדם אין כוח כרגע לעשות את שמוצע לו בתקשור לכן חשוב לפעמים לערב אנשי מקצוע נוספים, כמובן שזה יהיה רשום בתקשור, כך שהאדם יוכל לקבל באמת עזרה ותמיכה לאורך זמן ולא רק תקשור אחד שיש בו את המידע הנכון מה לעשות. אני תמיד מציע את עצמי לתמיכה נוספת באם צריך. תקשור הוא אור הדרך הנכונה לנו, זה לא ציווי. אתה הוא המחליט הבלעדי מה לעשות בחייך וחשוב מאוד להבין זאת.

 

 

                                                                                                בהצלחה בכל, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017