תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

מתקשר רוחני

מתקשר רוחני – הדרך הנכונה לקבלת תשובות מדויקות  והבנת עצמך:
אתה יכול לקבל את כל המידע שאתה זקוק לו: הבנת התהליכים החומריים והרוחניים שאתה עובר, משמעות האירועים בחייך, הייעוד שלך, הדרך לשלוט בגורלך כך שתוכל לקבל את ההחלטות הנכונות עבורך, לפתור בעיות ולהרגיש טוב יותר. באם תרצה גם לעזור לאחרים. 

מה זה רוח, רוחניות, אנרגיות? האם אפשר למדוד אותן? האם זהו משהו אמיתי או אולי רק סוג של אשליה? העולם שלנו, כפי שהמדע מסביר אותו, בנוי על נוסחאות פיזיקליות ומתמטיות וכל דבר החורג מנוסחאות אלו, כמו המושג: רוחניות, לא קיים מבחינת המדע כל עוד לא הוכח. 
 
תקשור רוחני זה הכול. זו אהבה ללא תנאי, זה רגש ותחושות חזקות לגבי האמת, זה הידע הנכסף לתשובות ברורות בחיים, זה הקשר עם האלוהות – הבריאה, הנשמה ואתה כאחד שלם ומושלם. מתקשרים רוחניים מקבלים מידע שרק אדם ההולך בדרך הרוחנית הישרה יכול לקבל, כלומר: החוקר את עצמו והסובב אותו ולא חושש ממה שיגלה אלא נותן לעצמו דרור לחקור כל דבר וליהנות מדרך החיים בחקירה מתמדת: מה קורה לי? איך אני מרגיש? מה מרגיש הטבע? וכדומה.. אדם המוצא את עצמו בעולם של בחירה מתמדת והחלטות חשובות של עשייה כל יום. אדם זה – אתה יכול לחקור כל דבר ואז אתה מגלה את עצמך והסובב אותך כאחד שלם ומושלם. זו רוחניות וכל מה שמשתמע מכך: אומץ, כנות, יושר עצמי, אהבה, אושר ופחד יחדיו ועוד.
 
אבחון וטיפול של מתקשר רוחני זה אומר שאתה מגיע לאדם אשר חווה תהליך התפתחותי כל הזמן ונמצא במה שנקרא: "קליטה רוחנית" כלומר, יכול להבין ולקלוט את כל מה שקורה לך ללא הסברים מיותרים וללא קבלת כל מידע אישי עליך. אדם זה חווה את העולם בדרך קצת שונה כי הוא יודע את האמת או בדרך לידיעתה – בתהליך של התפתחות רוחנית ולכן יכול להסביר לך את מטרת קיומך, את הבחירה והשליטה בגורלך ואת מהות נפש ורוח האדם והבריאה. מידע זה יכול מאוד להאיר את דרכך ולהקל עליך בהבנת הדברים הקורים או קרו לך בחיים. כך אתה פחות כועס על עצמך או עלינו או על העולם. אתה מבין טוב יותר את עצמך ואת התהליכים שאתה עובר. עצם הבנה זו כבר יכולה לגרום לסוג של הארה – אור בחייך, בריאות, שמחה, הורדת המתח, הפחדים והחרדות.
 
תקשור רוחני יכול לתת לך את המידע הנכון רק לך ולהאיר את דרכך בעולם זה.

מתקשר רוחני – תקשור רוחני ודמיון:
מהו הדמיון הזה שלנו שאינו תלוי בזמן או בגוף? האם זו רוחניות? האם יכול להיות שיש עוד מימדים נוספים שלא תלויים בזמן או בחומר?
כדי להתחיל להבין את מושגי הרוח, רוחניות, והאנרגיות צריך פשוט לדמיין. הדמיון שלנו הוא הכלי הקרוב ביותר להבנת מושגי הרוח שלנו. דרך הפעלת הדמיון אנו יכולים לעוף בין מקומות או זיכרונות באותו זמן ובבת אחת. אתה יכול לדמיין  או להיזכר במקום מסוים שהיית בו ומיד, בעת ובעונה אחת, להיזכר או להיות במקום רחוק אחר בזמן או במרחב. זו הדרך היעילה ביותר להבנת מושג הרוח – דבר שהוא לא חומר. המדע בנוי על חומר וזמן וכשאין חומר אין מדע ואין הסברים וכל הנוסחאות נעלמות כלא היו. ההיגיון שלנו אומר שאם אין חומר אז כל דבר יכול להיות בכל מקום ובכל זמן. אנרגיה רוחנית, רוחניות, כמו מושג האלוהות, ודאי יכולה להיות בכל מקום ובכל זמן ואם יש מידע או זיכרון קוסמי אז טבעי להניח שהוא נמצא בכל מקום, וכל אדם יכול לקבלו, באם יש לו את הכלים-החושים המתאימים לכך. ברור שאי אפשר למדוד הגיון זה, או רוחניות זו, בכלי מדעי כי הוא לא תלוי בחומר. במושג רוחניות קשור התקשור שהוא מידע – אנרגיה – תחושה, כל דבר שאנו חשים שמגיע אלינו ללא תלות בחומר. אולי זה רוחניות אך אנו חייבים לאמת תחושות אלו כי הן לא בהכרח תמיד נכונות.
סיכום: רוח – רוחניות היא מושג שאין בו חומר. אי אפשר להסביר או למדוד רוחניות בעזרת המדע הרגיל. אנו מיחסים למושג: "רוחניות" הרבה מאוד דברים שאולי לא קשורים בו.
תקשור רוחני יכול להסביר מצב של רוחניות. תקשור רוחני הוא התהליך שבו נוצר קשר בין עולם החומר – המתקשר, לבין עולם הרוח – האלוהות, הבריאה, הנשמה שלך המחוברת לכל הנשמות בעולם או כל מי שאתה מאמין בו. דרך קשר זה אתה יכול לקבל את כל המידע שאתה זקוק לרגע זה של החיים: מה נכון לעשות בכל תחום: זוגיות, אהבה, מה הייעוד שלי, בריאות, התפתחות רוחנית וכדומה.

                                                                                 בהצלחה, אורן

.

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017