תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון.

מתקשרים אמיתיים הם אנשים אשר ניתבו את יכולותיהם הארציות לתחום חישת האנרגיה  – קבלת מידע מעולם הרוח (הבריאה, מדריכים רוחניים, ישויות אור) לעולם החומר (המתקשר) דרך: מילים, כתב, או בכל דרך אחרת. התקשור שלי יעזור לך לקבל מידע מדויק בכל תחום בחייך: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, מקצוע, פרנסה ועוד.

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון.

דרך תקשור מקצועי ומדויק תוכל לקבל תשובות נכונות בכל תחום בחייך: זוגיות, קשר זוגי, אהבה, בריאות, מקצוע, פרנסה ועוד. דבר שיכול לעזור לך מאוד לקבל את ההחלטות הנכונות ולהיות שלם ובטוח יותר בחייך. אני לא עוסק בעתידנות מדויקת, כשפים, מניפולציות אנרגטיות או בהשפעה רעה על אנשים. (ראה בהמשך).

כמתקשר שגדל בקריית טבעון – מקום הולדתי, נולדתי לישוב שכולו טבע: וודאיות למכביר, חיות בר, צמחייה מרובה ומסלולי טיולים. כאן התחלתי את דרכי כמתקשר. להיות מחובר לטבע – לאימא אדמה זה תנאי ראשון להתפתחות רוחנית. כמו העץ האדם צריך שיהיו לו שורשים חזקים: עולם החומר. מגע וחקירה של כל דבר, לחוש את אנרגיות הפרחים והעצים, לחבק אותם, לעשות מדיטציה בשדה, תזונה נכונה, פעילות ספורטיבית וכדומה. אחד הספרים שהשפיע עלי מאוד היה: "כיצד קונים דעת העולמות העליונים" (רודולף שטיינר). פשוט יישמתי את ההצעות כי רציתי להיות בריא יותר ולהבין מה פשר הסיבות לאירועים שקרו באותה עת בחיי. מחלת הסרטן הקשה, כבר בגיל 16, גרמה לתהפוכות בחיי. ההתעסקות היום יומית במוות והפחד ממנו יצרו בי מתח אדיר וגם רצון עז להבראה עצמית: ללמוד את כל השיטות הקיימות לחיזוק הגוף והנפש ופיתוח כלים לחיבור עם עצמי והסובב אותי, בעיקר הטבע שהיה ועדיין נגיש מאוד עבורי.אורן נוטוביץ 1423628592-300x225 מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון בלוג תקשור  מתקשרים בתל אביב מתקשרים בצפון מתקשרים במרכז מתקשרים בחיפה מתקשרים מתקשר טוב בקריות מתקשר טוב בצפון מתקשר טוב בחיפה מתקשר טוב מתקשר בקריות מתקשר בצפון מתקשר בחיפה

מתקשר בחיפה, מתקשר בצפון – המשך: 

כך התחלתי את דרכי לפיתוח יכולות לריפוי עצמי וחיזוק החושים לרגישות גבוהה של חישת אנרגיות ותקשור. גופנו בנוי מחומר ורוח.  עולם החומר מוכר לנו היטב ואנו מתעסקים בו כל הזמן: אכילה, שתייה, נשימה ועוד. גם בנפש שלנו בנויה כמובן מחומר: ביו – כימי – חשמלי, אנו נוגעים רבות, עם באינטראקציה עם אנשים והסביבה שלנו ועם בשיחות עם עצמנו. על עולם הרוח שלנו כמעט ולא מדובר. אין בחינוך היסודי או בחינוך בבית כמעט מידע או שיחות על נושא הרוח. את התחום השאירו תמיד לאנשי הדת או המיסטיקה "שידעו" לשלוט בנו ולומר לנו מה נכון עבורנו ובעיקר שלא נתעסק "לבד" בנושאים כה רגישים. כיום יש מהפכה בעולם הרוח והמיסטיקה. כל אחד יכול לנגוע, לקרוא ספרות מרתקת, סדנאות וקורסים למכביר ומטפלים ומתקשרים בכל מקום. זה אולי הרגע בשבילך להתחיל לחקור ולבדוק: "האם יש משהו בתוכי מעבר לעולם החומר?" איך גופי נוצר ופועל בעולם זה כשיש בי חיים – נשמה – רוח. מה המטרה של החיים שלי? האם באתי לכאן "סתם" או שיש ייעוד או בחירה בחיי? ועוד.

 

התקשור עזר ועוזר לי מאוד בחיים לקבל תשובות מדויקות ולקבל את ההחלטות הנכונות עבורי או עבור אנשים אחרים. התקשור הוא כמו אור – פנס אור המאיר את הדרך הנכונה רק לנו. תקשור הוא לא ציווי. אנו הבוחרים הבלעדיים מה לעשות עם כל מידע שנקבל.

 

גילוי עולם הרוח שלך מרתק ויכול לתת לך תשובות רבות לקורה בחייך: מה המשמעות של האירועים, מה מטרתם, במה הם באים לשרת אותך, מדוע אנו כה עצובים, כואבים, לא מאושרים, אולי חולים או מרגישים לא טוב. כולנו שואלים את אותן השאלות ולעתים אין מענה! לכן אנו פונים לרב, למיסטיקנים מכל הסוגים, או מתקשרים כדי שיתנו לנו תשובות לשאלות הפשוטות ביותר בחיים. אולי גם שיטפלו בנו וייקחו את הבעיות שלנו. כמתקשר וותיק אני יכול לומר לך שהפתיחות לרוח שבך והסובב אותך יכולה לתת לך תשובות רבות לשאלות ומשמעות ושמחה רבה בתהליך ההתפתחות שלך. יש באתר הרבה מאוד מידע בכל נושא הקשור לתקשור, מתקשרים אמיתיים, התפתחות רוחנית ובריאות גופנית ונפשית.

 

                                              בהצלחה, אורן – מתקשר בחיפה

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017