תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

מדיום

מדיום – מתווך – מתקשר, מיסטיקה

מיסטיקנים : מדיום הוא אדם אשר ביכולתו להיות מתווך נקי וישר בין עולם החומר לעולם הרוח. דרך קשר זה אתה יכול לקבל במדויק תשובות לשאלותיך בכול תחום ולהיות בטוח יותר בהחלטותיך. המתקשר חייב להיות אדם ישר, כנה, ובעל מודעות עצמית ורוחנית גבוהה כך שיוכל תמיד לקבל תשובות מדויקות לחלוטין לשאלותיך.

דוגמאות לשאלות הנשאלות בתקשור של מיסטיקנים ומדיום:   

זוגיות: מה הדרך הנכונה עבורי למצוא זוגיות נכונה? האם הוא מתאים לי? האם הוא האחד עבורי? איך לשפר את הזוגיות?  האם יש סיכוי לזוגיות זו? האם הוא בוגד בי? האם להתחתן? האם להיפרד? ועוד
לימודים: מה התחום שהכי מתאים עבורי? היכן המקום הנכון ללמוד?…
פרנסה: מה העבודה המתאימה לי? האם להיות שכיר או עצמאי? האם להישאר בעבודה הנוכחית? האם לשנות מקצוע? …
בריאות: איך להיות בריא יותר בכול המישורים? מה לעשות נכון כדי להרגיש טוב ורגוע יותר? ..
כללי: מה הייעוד שלי? מה הסיבות לדברים בחיי?  במה נכון לי לבחור?  כיצד אני יכול לשפר את חיי?  ועוד.

 

מיסטיקנים און ליין – מדיום אמיתי יכול לעזור לך בכול תחום בחייך. התשובות המתקבלות עבורך הן כמובן לא ציווי אלא אור, כמו פנס המאיר עבורך את הדרך הנכונה. דרך פעולתו של מדיום אמיתי היא חקירה אמיתית של כול דבר במטרה לגלות את האמת בחייו ולקבל הכוונה נכונה. כשאני מתקשר עבורך אני בעצם משמש כמתווך בינך לבין נשמתך המחוברת לכול הנשמות בעולם. בנשמה שלנו יש את כול המידע שאנו זקוקים לרגע זה של החיים. לכולנו יש מדריכים ושומרים רוחניים שעוזרים לנו כול הזמן האהבה ללא תנאי אך לא כול אדם מחובר למידע או לאהבה זו.

זה תפקידו של מדיום אמיתי אשר בחר בדרך האמת. מדיום – מתקשר לעולם לא ישתמש בכוחו לרעה, לא יפגע בך ( גם כי אינו יכול – אסביר בהמשך), לא ישתמש במילים שיפוטיות כי תקשור אינו שיפוטי לעולם. אדם אשר פועל בניקוד לחוקים הברורים של עולם הרוח והחומר רק יפגע בעצמו והוא עלול לפגוע גם בך. לכן צריך מאוד להיזהר ולפנות אך ורק לאנשים אמינים בעלי מודעות עצמית גבוהה ויושר. זה שאדם מפורסם בתחום עדיין זה לא אומר שהוא מדיום אמיתי. נכון שיש הרבה אנשים שרלטנים ושתלטנים אשר לא מבינים דבר על אמת וכנות בתחום אך יש אנשים כאלו בכול תחום אחר בחיינו.

מדיום אמיתי וישר יכול לתת לך תשובות נכונות ומדויקות לשאלות הכי חשובות לך.

תשובות מדויקות  כבר חסכו לאלפי אנשים שהגיעו אליי הרבה מאוד התלבטויות שהעיקו עליהם, תסכולים, זמן, כאב, וגם כסף. חייג עכשיו ותקבל תקשור אמיתי  ומדויק האמין ביותר עבורך.                   

                   אורן נוטוביץ 2-1693798_low1-300x203 מדיום בלוג תקשור  מיסטיקנים און ליין מיסטיקנים מדיום מקצועי מדיום מדויק מדיום בקריות מדיום בצפון מדיום בחיםה מדיום איך מוצאים מדיום טוב איך להיות מדיום

כולנו נולדים לעולם שבו אנו כול הזמן מקבלים מידע שלעתים אינו נכון כלל. זו נקרת התניה. אנו רואים מה קורה בין הורינו, בסביבה, בחינוך ובתקשורת ומאמינים שזו האמת. אחת הבעיות שאני פוגש היא אמונה באמונות תפלות. שורשיה של האמונה יכולים להיות עמוקים מאוד וקשה מאוד לשנות אותן. יש שפונים למתקשרים או למדיומים וחושבים שהם יכולים, דרך ניסים ונפלאות, לשנות את חייהם. זו טעות המנוצלת הרבה פעמים לרעה ואתם יכולים לקבל תשובות שאתם רוצים או להפך, לעשות מעשים המנוגדים למציאות. הסברתי שלכול אדם יש שומרים ומדריכים רוחניים המחוברים לאור הגדול לכן אף אחד לא יכול לפגוע בכם באם תבינו זאת. תקשור נכון הוא מידע המשמש עבורכם אור והצעות בהם רק אתם מחליטים מה לעשות. אין מישהו שיכול להחליט או לעשות את הדברים במקומכם. כול אמונה שאדם אחר ישנה את חייכם ללא פעולה שלכם היא טעות גדולה מאוד.

מתקשר אמיתי וישר – מדיום :  יודע זאת לכן הוא תמיד ינסה גם לעזור אך את הפעולות הנכונות בכול תחום רק אתם יכולים לעשות. רוב השאלות שאנשים שואלים אותי הן בתחום הזוגיות. ניתן לקבל מידע מדויק מאוד בתחום. מידע זה יעזור לכם להבין יותר את פשר הדברים ולקבל את החלטות הנכונות ביותר עבורכם.

 

קרא עוד>> האם יש אלוהים? <<

 

                                                                         בהצלחה בכול, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017