תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

לימוד עצמי של תקשור

לימוד עצמי של תקשור אמיתי :

איך לומדים תקשור: כדי להיות תלמיד הרוח ולחוות את העולם דרושה סקרנות, אמונה, ורצון עז להבין את פשר הדברים. זו דרך של חקירה אמיתית וחוויה אין סופית של מכלול עולמך והסובב אותך: לימוד עצמי של תקשור. לא לכול אדם מתאים ללמוד תקשור כי דרושה לכך הכנה בסיסית יסודית ובעיקר גוף ונפש היכולים לעמוד במסע ללא סיכון שישברו בדרך.

"כי האדם עץ השדה"… אנו, כמו העץ, זקוקים לשורשים חזקים ובריאים. אדמה טובה, מזון מתאים, שמש – אור (לעולם החומר). כך מתפתח הגזע וענפים בריאים וחזקים היכולים לעמוד ברוחות המשתנות בעונות השנה. רק עץ בריא יכול להניב פירות טובים לאורך שנים רבות לכן:

הדבר הראשון והחשוב ביותר בהתפתחות רוחנית ובלימוד עצמי של תקשור הוא להתחבר לעולם החומר שלנו: לקרקע, לאדמה, לטבע. לאכול אוכל בריא, לפתח גוף בריא בעזרת פעילות ספורטיבית מהנה, מגע, עבודה, לטייל, לנגוע בפרחים ובעצים ולהקשיב. לעצמך ולעולם סביבך.

הפעלת כל החושים היא הדרך להכרת העולם שבך והסובב אותך. אין דרך נכונה אחרת להתחיל את המסע. כל שיטה מהירה או לימוד תקשור מהיר עלולה להחליש אותך ואף לפגוע. צריך להיזהר! אין מה למהר.

כל דבר בחייך קורה בדיוק בזמן הנכון לך. לכל אדם יש את הקצב הפנימי שלו להתפתחות גופנית רוחנית. אין כאן מצב של טוב או רע, בסדר או לא בסדר. אתה פועל בדרך שבדיוק מתאימה לך ועדיף שיהיה מורה אמיתי לידך כדי שיוכל לכוון אותך בדרך הנכונה. מורה זה חייב להיות אדם ישר מאוד הכנה עם עצמו והסובב אותו כך שישמש כמתווך – צינור נקי להעברת תקשוריו או להכוונת הדרך לאנשים אחרים. כמו מורה רוחני.

איך לומדים תקשור :

לימוד עצמי של תקשור: תרגיל ראשון לפיתוח החושים והתחברות לקרקע – לאימא אדמה. משם מגיעה אהבה ללא תנאי וכוחות למימוש המסע.

שב במקום שקט. עדיף בטבע והקשב לעצמך. לנשימות הגוף, לאיך שאתה מרגיש? האם משהו מפריע לך, אולי נעים.. רק הקשב ונסה להרגיש את האדמה תחתיך. נסה בדמיונך או ברגשותיך להרגיש או לדמיין שיוצאים מגופך שורשים של אור המתחברים לאדמה. להרגיש את החום הנכנס לגופך מהקרקע. נסה ללא כל מאמץ לאפשר לאימא אדמה, לאותה אנרגיה אדירה הקיימת כל הזמן ביקום לשלוח אליך אהבה בלי שאתה עושה דבר. זה הסוד.

קשה מאוד להבין סוד זה בהתחלה כי זה בכלל לא סוד. זו האמת הקיומית של כולנו. אנו חושבים שצריך להתאמץ כדי לקבל ומגלים בהמשך חיינו שהאור: הבא מהאדמה, מגופנו, או ממעל, קיים בכל מקום ללא תנאי. כל מה שצריך זה לפתוח את הידיים ולקבל כל הזמן. זו המהות האלוהית שכולנו מחפשים. אהבה ללא תנאי שהיא הכוח המרפא הגדול ביותר בעולם.

אל תתאמץ להצליח. פשוט שב ונסה כל יום את התרגיל ומיד תרגיש בחמימות נעימה. בתחושה שהאנרגיה זורמת בתוכך כי אתה רוצה בה. אתה מכוון אותה. השומרים או המדריכים הרוחניים שלנו והבריאה כל הזמן מכוונים אור ואהבה אלינו. כמו השמש או הירח הנמצאים כל הזמן ללא כל תנאי. זו אנרגיית החיים שכל העולם חי ממנה: העצים, הפרחים, הים, שמיים, בעלי החיים וגם הדומם.

נסה למצוא מקום שנעים לך להיות בו. זו תחילתה של דרך מופלאה. כך אתה יכול לזכור את רגשותיך ותחושותיך ולהתחבר אליהן מתי שאתה רוצה. קח מחברת חדשה ורשום את מה שאתה עובר או כתוב שאלות בחשובות לך. אחר כך תוכל לענות עליהן דרך תקשור אמיתי.

לימוד עצמי של תקשור: המשך

חשוב ביותר לפתח אמונה או תחושת רגש חזקה כלפי העולם המופלא או האלוהות. הפלא הזה שהוא אתה יחד עם העולם ללא כל תנאי. זה הבסיס החזק ביותר לפיתוח רגשות של חמלה, אהבה, וסליחה. בעיקר כלפי עצמך. חשוב לבקש בקשה, כמו תפילה קטנה, למה שאתה רוצה שיקרה בחייך. מה החלום שאתה רוצה שיתגשם? מה הדבר שאתה הכי זקוק לו?  כמובן חשוב לחשוב על דברים שיכולים להתממש כי אחרת אתה עלול להיות מאוכזב כל הזמן וזו וודאי לא המטרה.

קח לך עט ומחברת וכתוב את הדברים שאתה מרגיש ורוצה בחייך. מיקוד עצמך למטרות שאתה רוצה יוצר מצב בו חלומותיך הטובים מתחילים להתגשם. כמו משפט (מנטרה) שחוזר על עצמו היכול להתגשם באם הוא לטובתך האישית וההתפתחותית.

לימוד עצמי של תקשור אמיתי :

בשלב הבא אתה יכול ללמוד לקבל ולתת. לקחת ולשחרר. הרבה אנשים יודעים לתת אנרגיות אך קשה להם מאוד לקבל. זו תכונה הנרכשת בעיקר בשלבי החיים המוקדמים. כעת אתה יכול פשוט ללמוד לכוון – להזרים אנרגיית ריפוי לעצמך או לאנשים אחרים. חבק את הילד הפנימי שבתוכך. צור אתו קשר, בדוק מה חסר לו. מדוע הוא עצוב או סגור בתוך עצמו. למד לשחרר אותו מהכלא הפנימי. גלה מה שאיפותיו, חלומותיו, רצונותיו שאולי לא התממשו. היו חברים. זה הבסיס לבריאות טובה ולשחרור טראומות וכעסים פנימיים. ניתן לעשות תהליך זה בעזרת דמיון מודרך, מדיטציה, הרפיה עמוקה, משחקים, ועוד.

קרא ספרים מעניינים. נסה להתחבר למידע המדבר אליך. נסה לחקור מה אתה מרגיש לגבי המידע שאתה קורא. האם הדברים נכונים עבורך או אולי אתה מגיע לתובנות אחרות, חדשות. הבט באנשים ברחוב. איך הם מתנהלים, מה הם רוצים, המבט מהצד מחדד את החושים שלך לעצמך ולסביבתך. גלה מה משותף לכולם או אולי יש שוני. בדוק מדוע באת לכאן. מהי מטרת קיומך. מה הייעוד שלך.

כעת אתה יכול לפתח את חושיך בחיבור לעולם הרוח. חיבור בין הקרקע, דרך הגוף המתחזק, למהות האלוהית. למדריכים הרוחניים של כולנו. לחיבור בין הנשמה שלך לבריאה כאחד שלם ומושלם. נסה לצאת לטבע. הרגש וגע בפרחים ועצים. הבט בבעלי החיים, גע באדמה, בעצמך. נסה לא לפתח ביקורתיות כלפי עצמך אלא שחרר. תן לדברים לקרות ללא כל שיפוטיות.

אולי יתאים לך לחבק עץ יפה. הטבע מחובר באופן טבעי לקרקע ולשמיים – לאור. כך גם אתה לומד לעשות זאת. להיות כמו העץ החזק היכול לעמוד זקוף וחזק בכל עונות השנה. בדוק באם יש קירבה בינך לטבע. האם אתם שונים או אולי יש דמיון ביניכם. נסה לגלות לאט את האמת של הדברים, כל יום. הבט בשמש או בירח בלילה. מדוע הם שם? במה הם תורמים לך או אתה להם? האם ניתן לקבל אהבה ללא תנאי, כך סתם ללא כל מאמץ?

נסה לחשוב על המקלחת שאתה כה אוהב לעשות בבית. הרי אתה רק פותח את ברז המים וכבר המים הנעימים זורמים לבד. אתה השולט בכמות המים. זה בדיוק התהליך הרוחני. הרי המים והאור זורמים לכולנו כל הזמן. רק צריך ללמוד לפתוח את הברז.

כתוב את הדברים והמסעות שאתה עובר. זו דרך בטוחה לחזק את עצמך.

2. לימוד עצמי של תקשור, המשך:

נסה להתחבר לאור, לאלוהות, בקש בקשה ונסה לממש אותה. תן לטבע למלא אותך באנרגיה ללא תנאי. כוון אנרגיה זו לעצמך, חוש אותה. הרגש איך האנרגיה הרוחנית זורמת בחופשיות בין קדקוד הראש שלך לקרקע ובחזרה. כעת אתה יכול לכוון אנרגיות גם לאנשים אחרים. קרא לחברים הרוחניים שלך ובקש עזרה, אהבה וריפוי. אתה לא חייב להאמין כדי שהדברים יקרו. רק שחרר עצמך ותן לנו לעזור לך בכל דרך אפשרית.

ברגע שתרגיש שאתה יכול לקבל, שידיך פתוחות לקבלה ללא תנאי בחיבור בין שמיים לארץ, אתה יכול להתחיל לתקשר. כעת אתה מוכן לזרום חופשי. להיות צינור נקי להעברת אנרגיות. נסה לשאול שאלות, בכתיבה על דף או סתם כך בתוכך. מצא את הדרך הנכונה עבורך בקשר החדש שנוצר כדי לקבל תשובות לשאלות החשובות עבורך. התאמן בכך כל יום בזמנך הפנוי ובמהרה תקבל תשובות מדויקות לשאלותיך.

"הכל בסדר"… "הכל בסדר"… כך אומרים לנו השמיים והארץ. "אין מה לפחד כשאנחנו כאן!. יבוא יום ובו תרגיש תחושה זו. אולי זו המטרה שלשמה באת לכאן. מתוך תחושה זו הכל נראה אחרת.  

Why fear when I'm here

אורן נוטוביץ 20170126_110423-e1507311901191-169x300 לימוד עצמי של תקשור בלוג תקשור  לימוד תקשור לימוד תיקשור לימוד עצמי של תקשור לימוד עצמי של תיקשור התפתחות רוחנית נכונה התפתחות רוחנית איך לתקשר עם אנשים איך לתקשר לבד איך לתקשר איך ללמוד תקשור איך ללמוד לתקשר איך לומדים תקשור

 

                                     

איך ללמוד לתקשר: באם אתה רוצה קורס מהיר בארבעה שלבים ללימוד עצמי של תקשור לחץ כאן>>>> לימוד עצמי של תקשור     

 

                                                          בהצלחה, אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017