תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

טיפול טבעי – רפואה טבעית

טיפול טבעי – רפואה טבעית:

ניתן דרך טיפול טבעי – רפואה טבעית ובעזרת כלים טבעיים לחזק את כל מכלולי הגוף והנפש שלך כך שגופך יוכל לטפל בכל בעיה הנוצרת. לשם כך דרוש אבחון מעמיק ומדויק ודרכי טיפול המתאימות רק לך כדי שתרגיש בריא ומאושר יותר.

טיפול טבעי – רפואה טבעית קיימת משחר ההיסטוריה האנושית. מרגע היווצרותו חיפש האדם טיפול טבעי לתחלואיו. אורן נוטוביץ 1423628778-e1424127464937 טיפול טבעי - רפואה טבעית בלוג תקשור  רפואה עממית רפואה משלימה רפואה טבעית רפואה אלטרנטיבית טיפול טבעי מומלץ טיפול טבעי טיפול דרך רפואה משלימה   יום ועוד יום עברו ולאט לאט, בתהליך של ניסוי וטעייה, הוא מצא צמחים שעזרו לו לרפא פצעים ולשכך כאבים, מינרלים שחיזקו אותו ועזרו לו להבריא, הוא גילה כי המגע בנקודות מסוימות בגוף גרם לו להרגיש טוב, הוא מצא טיפול טבעי – רפואה טבעית לתחלואיו.
אמנות איסוף צמחי המרפא היא אחד המקצועות הרפואיים הקדומים בהיסטוריה. עם חלוף השנים הפכה אומנות זו לעיסוקם של אנשים מסוימים שהתמחו בכך ולמדו את התורה הזו באופן מקצועי. אנשי הרפואה העממית שהיו בעלי השפעה גדולה, אפילו מגית, על חבריהם. הם ניהלו טקסים, כישופים, והיו גם בעלי השפעה על הרוחות במטרה לרפא את החולים.

בקרב ההיסטוריונים יש תמימות דעים כי היפוקרטס (460 לפנה"ס) היה הרופא הראשון בעידן החדש של הרפואה. הוא היטיב לדחות בשתי ידיו את האמונות הטפלות שרווחו בתקופתו וייחסו את גרימת המחלות לכוחות על טבעיים ואף לאלוהים. היפוקרטס היה זה שהפריד בין מקצוע הרפואה לבין הדת וזאת בגין אמונתו וטיעוניו כי המחלה איננה גזירת שמים כי אם תוצרן של נסיבות סביבתיות, תזונה ואורחות חיים.

במרוצת השנים הופיעו אנשים "משכילים" אשר האמינו שאפשר להבין כל דבר בעזרת נוסחאות מתמטיות ופיזיקליות ואפשר לרפא מחלות בעזרת תרופות כימיות אשר נוצרו במעבדה ובזה להביא מזור לעולם. לצערנו החלום הזה נגוז במהרה והמחלות רק התרבו והגיעו לסדר גודל של מגפה.

עוד על טיפול טבעי – רפואה טבעית :

הידע הכתוב גדל והתרחב במשך השנים ולימודי הרפואה, שהפכו למשאת נפשם של הורים וילדים, יצרו מן מפלצת שהלכה וגדלה ולא עצרה לרגע כדי לבחון את עצמה ולבדוק האם: זו אכן הדרך הנכונה והבלעדית! מדוע יש יותר ויותר תחלואה בעולם? מדוע לתרופות יש תופעות לוואי מזיקות ואיך ניתן לטפל במכלול האדם ולא רק בבעיות ספציפיות?

הרפואה המודרנית מחלקת את גוף האדם לאיברי טיפול ומחלקות בתי החולים מותאמות לאיברי הגוף השונים ולא למכלול של הגוף. ההתפתחות של המדע, לתחומיו השונים, היה והיינו כה מואץ עד שהרפואה הטבעית – התרופות וצמחי המרפא שהשתמשו בהם כל השנים, הודחקו הצידה. כאילו אין לסמוך עליהם יותר ועד שהמדע המודרני לא יאשר אותן הן בגדר רעל או במקרה הטוב תרופות שווא.

איך לדעתכם הצליח האדם להתפתח יותר ממיליון שנים ללא המדע – ללא המעבדות והניסויים על בעלי חיים ובני אדם? האם הרפואה הקונבנציונאלית מצליחה? מדוע יש כל כך הרבה מחלות שרק מתרבות מרגע לרגע? מדוע הפחד שלנו גדל מווירוסים וחיידקים שונים ומשונים? מדוע הסיכון הגדול לחלות הוא דווקא בבתי חולים? אלו שאלות שצריך לתת עליהן את הדעת!

היוקרה של הרופאים כה גדולה בעינינו עד שאנו מפחדים להשתמש ברפואה העממית: בעזרת צמחי מרפא ותרופות טבעיות, ריפוי בעזרת אנרגיה, הרפיה לסוגיה, אקופונקטורה ועוד. מה שנקרה היום "רפואה משלימה" או "רפואה אלטרנטיבית" זו רפואה טבעית – שהייתה קיימת כבר אלפי שנים.

תוך כמה מאות שנים הכל התהפך והרפואה המודרנית השתלטה על כל פינה טובה והפכה את עצמה לסמכות הבלעדית. כולנו זוכרים שרק לפני כ 30 שנה היה אסור לדבר בפומבי על מדיטציה או יוגה ואם עסקת בזה חשבו שאתה חולה נפש או מופרע. זה נשמע לכם מוזר היום אבל אז זה היה המצב.

עוד על טיפול טבעי – רפואה טבעית :

לפתע משהו קרה לנו ואפשר לראות שהדברים משתנים. כיצד זה קרה שאפילו הרופאים "משתפים פעולה" וממליצים לנו על טיפול טבעי : "להירגע" או "לשתות מרק חם" כדי שנרגיש טוב יותר. לצאת לטייל בטבע במקום לקחת תרופות מסוימות, פעילות ספורטיבית ועוד. אני חושב שהתמכרנו לרפואה הקונבנציונלית כי הרבה יותר קל לקחת תרופות מאשר לשמור על אורח חיים בריא – טבעי שמונע מחלות, פשוט לחיות טבעי.

אני יודע שהרפואה המודרנית עוזרת מאוד ואף מצילה חיים בכל יום, הרי אתה ואני חיים בזכותה, אך האם זו באמת האפשרות היחידה? חשוב לזכור: הרפואה הקונבנציונלית המודרנית קיימת רק כמה מאות שנים אך הרפואה הטבעית – טיפול טבעי קיימת משחר ההיסטוריה האנושית.

סיכום: טיפול טבעי – רפואה טבעית קיים משחר ההיסטוריה האנושית. הרפואה הקונבנציונלית לא יכולה להחליף את הרפואה הטבעית בכל תחום. לדעתי, ברוב המחלות או הבעיות מומלץ לשלב טיפול טבעי עם טיפול קונבנציונלי כדי להגיע לבריאות מלאה ושלמה יותר.

באתר תמצא דרכים טבעיות רבות בהן אני משתמש לאבחון  וטיפול.

 

                                                                                         בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, מתקשרות בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים בטלפון, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, הילינג, ביואנרגיה, מתקשרות, מתקשרות מומלצות בטלפון, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2018

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017