תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

טיפול והצלחה

טיפול והצלחה: אם מטפל יאמר לך שהוא יכול לרפא אותך בעזרת הכוחות שלו בלבד כדאי לך מאוד להיזהר ממנו כי תהליך כזה יכול לגרום לך לתלות בו וזו הרי לא מטרת הטיפול.

הטיפול המוצלח הוא תמיד שילוב ושיתוף פעולה בין מטפל ומטופל, בין אדם לאדם. חשוב מאוד שהמטופל ייקח אחריות בטיפול בכל דבר אפשרי: יחשוב, יתבונן, יקשיב ואז יחליט מה טוב לו. ברגע שנבין שקיומנו הוא זה שעומד במרכז ונתחיל לחשוב על עצמנו "כמקדש" הקיומי שלנו הכל יראה אחרת. ברגע שאני המרכז, אף אחד אחר לא חייב לי כלום ואני לא חייב לו כי לכל אחד מאתנו יש את יכולת הבחירה החופשית. אז אני יכול להתחיל להרגיש ולהבין מה אני באמת רוצה ומה טוב ונכון לי.

מרכז הטיפול הוא אני: האוכל שאני אוכל, האוויר שאני נושם, המים שאני שותה, הסביבה שאני חי בה… אורן נוטוביץ 4‏‏עותק-של-700458_low-300x200 טיפול והצלחה בלוג תקשור  לרפא את עצמי לטפל בעצמי טיפול עצמי טיפול נפשי טיפול מוצלח טיפול הוליסטי טיפול אמין ומקצועי הצלחה   ברגע שאני מגיע לתחושת העצמי ולהבנה שאני המרכז ובלעדי אין עולם אני מתחיל לחשוב באמת מה טוב לי ואיך אני יכול לגרום לעצמי שימחה, נחת, ואהבה, ופשוט אני מתחיל לטפל בעצמי כי זה מגיע לי!!! כי אני רוצה בזה. אם אני לא אעשה זאת אף אדם אחר לא יעשה זאת במקומי. לשים את עצמי במרכז ולקדש את חיי זו צריכה להיות הבחירה והתפקיד שלי כאן במימד ארץ יפה זה.

בשלב ראשון צריך להתחיל לנשום, כמו תינוק שיוצא לעולם ולוקח אחריות על חייו. ברגע שהבנתי זאת, כבר נוצרים אצלי התנאים לריפוי. הגוף מתעורר לחיים, החושים מתעוררים, אני מקשיב, מרגיש, רואה, קולט ומשחרר את עצמי בטבעיות. אני פתוח לעצמי ולעולם, כפי יכולתי, כישורי ואישיותי. אני מטפל בעצמי וגם מקבל עזרה כשצריך. קבלת עזרה היא מתנה שאתה נותן לעצמך. לא נולדנו עם כל הכישורים או היכולות לטפל בכל דבר לכן כשצריך מומלץ לקבל עזרה מקצועית.

זו הדרך הנכונה להצלחה בחיים. לקחת אחריות על חיי ולבדוק טוב מה אני רוצה וצריך כדי להרגיש טוב יותר ולהיות מסופק. לא באתי לכאן כדי לרצות אחרים אלא למען ההתפתחות שלי תוך שיתוף פעולה עם העולם. ברגע שתבין זאת כוחותיך האנרגטיים יגדלו ותהיה פתוח לקבלת עזרה מהעולם.

 

                                                                                              בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017