תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

טיפול דרך תקשור

טיפול דרך תקשור: הדרך המהירה והמדויקת ביותר להבנת התהליכים העוברים עליך ומציאת הדרך הנכונה עבורך להבראה ותחושת סיפוק בחיים.

התחושה שאתה לא לבד בעולם יכולה לשנות את חייך. מציאת הדרך הנכונה עבורך להבראה כללית גם דרך הבנת הייעוד הנשמתי שלך וכמובן דרך תרגילים המפתחים אותך בדרך שלך תוך ליווי מלא שלי אתך. זו התחלת הדרך ומשם אתה יכול לעשות הרבה מאוד דברים "לבד" כדי לחזק אותך. אני לא עוסק בעתידנות מדויקת, כשפים, מניפולציות אנרגטיות או בהשפעה רעה על אנשים. (ראה בהמשך). 

טיפול באמצעות תקשור :אורן נוטוביץ -חדשה-לאתר-252x300 טיפול דרך תקשור בלוג תקשור  טיפול נפשי טיפול דרך תקשור טיפול דרך תיקשור איך להיות מאושר איך להיות בריא אהבה עצמית

כשאתם פוגשים מתקשר אמתי, הוא יכול לחוש ברגע אחד מה קורה לכם בכל ממד במהותכם. מצב זה כבר יכול לחסוך לכם שנים של טיפול אצל איש מקצוע שאינו יכול לחוש אתכם, ושזקוק להסברים שלכם או לתרגילים מסוימים כדי להבין אתכם. זה דורש זמן וכסף והרבה עבודה, ותהליך זה לא תמיד נותן לכם את התשובות המדויקות או את הדרך הנכונה רק עבורכם להבראה ולמימוש עצמכם.

ידוע, שלעתים עצם העיסוק בפצעים גורם להם לדמם יותר, לכן חשוב מאוד לפנות לאדם המקצועי ביותר בכל תחום, שיוכל לאבחן, כדבר ראשון, את ישותכם – מה עובר עליכם ומה אתם מרגישים באמת ומשם – הדרך לחיזוק ולהבנה של הפעולות הדרושות כדי להרגיש בטוחים וטובים קצרה יותר.

כשפונה אליי אדם פתוח לאבחון, שאינו סגור אנרגטית, אני יכול מיד לראות מה קורה לו ומה הוא עובר או מה עבר עליו בחיים, מה מצבו הגופני, הנפשי, הרוחני, ומהי הדרך הנכונה עבורו להבראה או למציאת התשובות הנכונות על שאלותיו. זה לא תמיד קורה, כי יש אנשים הפוחדים להיחשף, במודע או שלא במודע, ולמרות רצונם לקבל עזרה, איני יכול לחוש אותם. זה קורה לעתים רחוקות, וצריך לקבל זאת. לא כל אדם, ברגע נתון של חייו, מוכן לאבחון או לטיפול, ויש לכך סיבות רבות.

טיפול דרך תקשור, המשך :

ברגע שאתם יושבים מול אדם מקצועי המבין ומרגיש אתכם, אתם כבר נרגעים. אז אתם נפתחים יותר, כי כבר נוצרים אמון וקשר מסוים בינו ובניכם, ואתם מאפשרים לעצמכם ולו להרגיש יותר מה קורה בגופכם ובנשמתכם, ולנסות לחבר ביניכם, שזה בעצם הייעוד של הנשמה של כולנו – לאהוב את הגוף החומרי שבו הנשמה נמצאת. מילים אלה אולי נשמעות קצת גבוהות, אבל התהליך לא חייב להתממש ברגע זה. אתם בתחילת הסולם, וצריך לפסוע בו בהדרגה, כל אדם בקצב המתאים רק לו. לרוב, הכלל הבסיסי הוא החיבור החומרי לאדמה, לאימא אדמה. ללא שורשים חזקים, כל עץ ייפול ברוחות המשתנות בעונות השנה, וודאי לא ייתן פרי בריא למאכל. כך גם אנחנו.

ככל שנלמד לתפעל את ערוץ החיים שלנו כך שנהר החיים יזרום טוב יותר, כך נרגיש בריאים יותר בכל המובנים. לכן תמיד מתחילים מהחיבור לעולם החומר – תרגילים פשוטים לקרקוע, למגע, לזוגיות, לטבע ועוד. רק לאחר שאתם מתחברים לעצמכם, מתחילים ליהנות מהחומר שבכם, ולומדים לקבלו ללא תנאי, רק אז אתם יכולים להתקדם בסולם ולפתח יותר גם את עולם הרוח שבכם, כך שיהיה חיבור בין שמים לארץ, ולהפך.

טיפול דרך תקשור – המשך:

רוב האנשים שאני מכיר לא קיבלו בילדותם את האהבה ואת החיבוק שרצו. לכן נוצרים כעסים וחסמים, אשר יוצרים את המחלות או את החולשות. אפשר ללמוד לקבל אהבה ללא תנאי בלי לחזור לילדות. לכן אני אתכם, כדי לעזור לכם לשחרר את הכעסים בדרכים הנכונות רק לכם, ולהתחיל לקבל את אותו חיבוק שאתם כה זקוקים לו. ברגע שאתם מתחילים להרגיש זאת, חייכם משתנים ואתם יכולים לקבל אהבה ללא תנאי זו בכל רגע בחייכם. אחת הדרכים הנפלאות לריפוי היא יצירת קשר עם הילד הפנימי שלנו. בדרך כלל, הילד נמצא באזור הבטן. הוא תקוע שם וכועס, כי לא קיבל מהוריו את שרצה בילדותו. גם הוריו לא קיבלו אהבה ללא תנאי, אך אין זה משנה כרגע. כדי לרפא את הילד, צריך רק לחבק אותו באהבה ולתת לו לחבק אותנו בחזרה.

עשו תרגיל מעניין בדמיון מודרך – לפני השינה, דברו עם הילד הפנימי שלכם והקשיבו לְמה הוא זקוק. חבקו אותו כמבוגר, תנו לו את האהבה שחסרה לו, ובעיקר תנו לו לחבק אתכם בחזרה. תנו לבכי לזרום, בכי של עצבות ושל אושר. זהו תהליך של לידה מחדש. אתם כבר אינכם זקוקים יותר לחיבוק של אימא או של אבא, שחררו אותם ותנו לנו – לאלוהות, למדריכים הרוחניים – לתת להם את שהם זקוקים לו. אנו לא הגענו לעולם הזה כדי לשרת אחרים, לכן שחררו אותם, כי לכל אדם יש שומרים ומדריכים רוחניים, ואת האור הגדול ששומר עלינו כל הזמן. רק צריך ללמוד להתחבר לאנרגיה זו, ואז חיינו יהיו מאושרים ובריאים.

אפשר לעשות תרגיל זה לבד או בעזרת איש מקצוע. זו אהבה אמתית ללא תנאי. אהבה אשר תחזק ותרפא אתכם בחיים. אם תרצו, תוכלו ללמד אחרים לעשות זאת. כך תוכלו גם לכוון אנרגיית ריפוי חזקה לכל אדם,

                                                                                 בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017