תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

טיפול בפחד, כאבים, חרדה ודיכאון

אבחון מדויק וטיפול בעזרת רפואה הוליסטית.
טיפול בפחד, כאבים, חרדה ודיכאון הם הנושאים "הבוערים" ביותר כיום בעולם הרפואה המודרנית  והרפואה המשלימה.

בעבר טיפלו בבעיות אלו בעזרת שיקויים מסורתיים או בעזרת רופאי השבט שידעו מה לעשות בכל בעיה ידועה.

כיום יש אתגר עצום למערכת הרפואה בבואה לטפל ב: פחד, דיכאון, כאבים, כאבים כרוניים וכל הנושאים הקשורים למצבי מתח ולחץ בחיים המודרניים.
כמובן שיש תרופות המדכאות כאבים או כאבים כרוניים, תרופות אשר התפתחו במרוצת השנים האחרונות הנותנות פתח לטיפול יעיל במצבי מתח וכאב. אמנם יש תוצאות טובות לתרופות אלו אך מתברר שיש להן גם תופעות לוואי לא רצויות כגון: עלייה במשקל, איבוד החשק המיני, אי-שקט ועוד.

כאן נכנסת הרפואה המשלימה ההוליסטית. רפואה זו וכלי הטיפול המיוחדים שבה יכולים לעזור לך להיפתר מבעיות אלו בעזרת כלים פשוטים לזיהוי מקורות הבעיות, הבנת המסר הקיומי שהם באים לומר לך ושחרורם.
נכון שאין הרפואה המשלימה יכולה להחליף בכל תחום את הטיפול הקונבנציונלית ואין היא עושה זאת. זו לא תחרות אלא שילוב של הרפואות למענך כדי שתקבל את הטיפול הטוב ביותר.

יש מצבים בהם כאבים, חרדה, דיכאון ופחד יכולים להשתחרר מתוך הבנה בסיסית של מהות האדם בחיים מודרניים אלו ויכולת שינוי של אורחות חיים למען המטרה של חיים בשלווה ללא כאבים מיותרים.

יש כיום מספר קליניקות אשר מנסות לטפל בבעיות נפשיות – גופניות הנוצרות בעקבות חיים של מתח ולחץ. לכל תחום אבחון וטיפול יש את הגישה שלו לטיפול. יש המנסים אף שיטות חדשות כגון: תקשור, ביואנרגיה, הילינג, המותאמות בדיוק לכל בעיה.

טיפול בפחד,כאבים, חרדה ודיכאון – המשך:

במרפאה שלי אני משלב טיפול חדשני ביותר המערב שיטות טיפול מיוחדות כולל מבט רחב (הוליסטי) על אורחות החיים שלך כדי לקבל את התוצאות הטובות לפתרון הבעיה. אני משלב, בנוסף לניסיון רב בתחום: אבחון דרך תקשור וביואנרגיה לגילוי מקורות הבעיות, הילינג, שיטות הרפיה ודמיון מודרך, תזונה נכונה לאורח חיים בריא, תרפיית הגשטלט, פעילות ספורטיבית לחיזוק הגוף והנפש ועוד.

יש אנשים רבים אשר חוו תהליך של ריפוי וכעת הם חיים ללא כאבים או דיכאון, ללא פחד תמידי, או חרדה, עם דרכי טיפול עצמיות לטיפול בבית ואורח חיים בריא. כל אדם יכול לחיות ללא כאבים מיותרים. השילוב של שתי הרפואות יכול לתת מענה הולם כמעט לכל בעיה.

בפגישה אתך אנסה לעזור לך בהבנת כל רובדי חייך. כל דבר שאנו עוברים משפיע ומושפע משלל האנרגיות הקיימות בתוכנו לכן אי אפשר לטפל בבעיות ללא בדיקת הדבר שמשפיע עליהם והשפעתם על כל חלקי הגוף. רק ע"י הבנת התהליכים בחייך הגורמים לדיכאון, חרדה, פחד, או כאבים נוכל להחליט יחדיו במה הם משרתים אותך ואיך ניתן לשחררם.

לעתים, התשובה לבעיה נמצאת כל כך קרוב ובעזרת טיפול קצר ניתן לשחררה. לפעמים דרושים מספר טיפולים גדול יותר ואולי גם שילוב תרופתי כדי לטפל בבעיה. אני מאמין שניתן להתגבר על בעיות אלו בעזרת אבחון וטיפול נכון וחזרה לאורח חיים בריא ופורה.

באתר תוכל למצוא טיפים לחיים בריאים היכולים לעזור לך להשתחרר מכאבים, כאבים כרוניים, פחד או חרדה. תוכל גם לקרוא על: "הדרך להיות בריא" – כיוון כללי לחיים בריאים. כמו כן תוכל לקרוא על: שיטות ותרגילי הרפיה, דמיון מודרך ועוד.

                                                אני מקווה שמידע זה יהיה לך לעזר. בהצלחה, אורן

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017