תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

טיפול במחלת הסרטן

טיפול במחלת הסרטן: כיום יש דרכים נוספות להבנת המקורות והסיבות למחלת הסרטן. דרך זו רואה את האדם כמכלול שלם של אנרגיות, זיכרונות, קולות, היוצרים אחד שלם ומושלם היכול באחדותו – אחדות כל האנרגיות למגר ולמנוע כמעט כל מחלה הנמצאת בגוף. באם נבין את הסיבות למחלה נוכל להתחזק מאוד ולקבל אנרגיות חדשות להבראה.

יש אמנם עבודה רבה הנראית לעין אך האם יש קיצורי דרך? האם אנו נזקקים לשינויים כל כך גדולים כשבעצם אנו עסוקים בהבראה ובהישרדות גופנית ונפשית בזמן המחלה ואחריה?
האם אפשר פשוט ללמוד לשחרר הכל ולתת לגוף לרפא את הסרטן בעצמו?
כיום, בהתפתחות מהירה של תרפיות חדשות, אנו רואים כי יש לאן לפנות גם ברפואה המשלימה וגם ברפואה הקונבנציונלית. יש שיטות אבחון וטיפול נפלאות כמו: תקשור, ביואנרגיה, הילינג, דמיון מודרך, הרפיה עצמית, פרחי בך, הומאופתיה, טיפול טבעי, תזונה נכונה, ועוד היכולות לעזור בטיפול במחלת הסרטן וכן יש שיטות רפואיות חדשות המתפתחות כמעט כל יום. זה אולי מסבך אותנו יותר אך חשוב לעצור ולחשוב: מה הסיבות שגרמו למחלה? מה אני רוצה או יכול ללמוד בחיי שיעשה לי טוב יותר מכל הטכניקות החדשות  ולנצח את הסרטן?
איך אני יכול לעזור לרפא את עצמי? אני הוא החולה! לכן אולי אני גם יכול לרפא עצמי? באם כך, במה אני יכול להשתתף בתהליך הטיפול וההחלמה מהמחלה?אורן נוטוביץ iStock_000005473940Large-300x199 טיפול במחלת הסרטן בלוג תקשור  סרטן טיפול נכון בסרטן טיפול בסרטן טיפול במחלת הסרטן איך מטפלים בסרטן איך לעבור את המחלה

ישנן כמה נקודות אור במחלה. באם אתה כבר בריא, הדברים נראים אחרת לחלוטין אבל בשלבי מחלת סרטן מתקדמים יש צורך בהרבה מאוד כוח וחכמה: איך לעבור את הטיפולים בכבוד הראוי לבני אדם בלי להיסחף למכאובים בלתי נסבלים וטראומות לכל החיים. איך להישאר אדם במכלול הרגשות הבעייתיים העולים על פני השטח במחלה?… אחד הדברים שעזרו לי מאוד להבריא היה התמיכה המשפחתית הגדולה, רופאים ואחיות נהדרים ששימחו אותי כמעט בכל מצב – הרי הייתי ילד – נער בתקופה כה קשה וודאי לא נעים לראות ילד עם סרטן. בעקבות שינויים חשובים שעשיתי בחיי כגון: אבחון מקיף דרך תקשור למציאת הסיבות למחלה, תזונה נכונה ואורגנית, פעילות ספורטיבית לחיזוק ואיזון הגוף, ההתפתחות הרוחנית – הבנה וידע על מטרת קיומי ובחירת נשמתי לחיים אלו. כל אלה ועוד עזרו לי להתחזק ואף להבריא, כמובן יחד עם הטיפול הרפואי המוצלח. כשאתה יודע ומבין יותר אתה נרגע ומשתחרר. כך לגוף יש הרבה יותר אנרגיה לטפל בעצמו בכל בעיה אפשרית. 

כיום, כשאני בריא ומטפל באנשים הסובלים מבעיות דומות אולי יותר קל לי לומר: עצור!!! יש משהו שניתן ללמוד ממחלת סרטן קשה זו! לדוגמה: באם אני כבר חולה אז ודאי יש איזשהו מסר קיומי לחיי! אולי היה לי קשה בזמן המחלה אך ודאי למדתי המון בחיים: איך לעזור לעצמי, לטפל, לבכות, לשמוח ושלל רגשות שעלו על פני השטח. גם למדתי לשחרר, להתחבר לאור ולקבל אהבה ללא תנאי. הרי באם באה מחלה כזו קשה אז ודאי היו בי דברים שרציתי לשחרר: כעסים, פחדים מהחיים, חרדות ועוד.

מתוך המחלה למדתי לסמוך יותר על העולם שייתן לי את מה שאני זקוק, להרפות ולתת לעולם לעזור לי. כך לא הרגשתי מאוד לבד, כמו בהתחלה.

זהו, כשאתה בריא אז אתה מרגיש חכם יותר ויודע שעם כמה צעדים קטנים, בכל רגע בחיים, ניתן להרפות ולשחרר ולקבל אהבה ואז להרגיש יותר טוב. מערכות ההגנה של הגוף והנפש נכנסות לפעולה ויש חבר חדש: "אני" שיכול לעזור בכל רגע ולהיות ולחבק כשצריך ואז אין למחלת הסרטן מקום בגוף יותר לעולמים. 

כל אחד יכול להשתמש במידע שבאתר לעזרה עצמית, גם בטיפול במחלת הסרטן.
 
באם אתה מעוניין בעזרה ובטיפול שלי אני כאן!

 

חשוב!: יש להיוועץ תמיד עם הרופא המטפל ולעולם לא להפסיק טיפול או תרופות ללא אישור רפואי.

 

                                                                                           בהצלחה והרבה בריאות, אורן 

 

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017