תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

טיפול בלחץ נפשי, מתח נפשי, חרדות ופחדים

טיפול בלחץ נפשי, מתח נפשי, חרדות ופחדים. כשאתה מגיע אלי לפגישת תקשור או בשיחה הטלפונית אני יכול לאבחן מה קורה לך. מהם הגורמים לכאב או המתח בחייך: מתי נוצרו הטראומות הגופניות – נפשיות, מה חומרת הפגיעה, איך היא משפיעה עליך ובעיקר: איך האירועים שקרו וקורים בחייך באים לשרת אותך בהתפתחותך בחיים.

באם תבין שאין מקריות בחיים ולכל אירוע, רגש, תחושות, יש מטרה הקשורה להתפתחותך הרוחנית, מרגע היווצרותך ועד היום, תוכל להתחיל להבין את מטרת חייך. דבר שיעורר אותך לידע והאנרגיות הגדולות הנמצאות בתוכך ומחוץ לך כאחד שלם ומושלם בעולם. במקום לברוח מפחדים, חרדות ומתחים תוכל פשוט ללמוד במה הם באים לשרת אותך ולתעל אנרגיות אלו לבריאות והנאה בחייך. כאשר נוכל יחד להבין ולשחרר את הגורמים למתח בחייך ודאי תוכל לחוות שמחה ואושר ולהתמלא באנרגיות חדשות.

הסבר כללי:

מתח נפשי, לחץ נפשי, מתח כרוני, חולשה או עייפות, הם חלק מהבעיות הנובעות מהתפתחות האדם בעולם המודרני. לחץ נפשי נובע לא פעם מהתחרות המתגברת ומהדרישות הגבוהות שיש מכל אחד מאתנו, דרישות שמייצרות מצבי לחץ ומתח נפשי חדשים ומגבירות לחץ קיים. התמודדות עם מצבי לחץ ומתח נפשי היא חלק בלתי נפרד מחיינו אך חשוב לדעת כי בכל הקשור לתופעות אלו ניתן למנוע בעיות רבות רק בזכות הבנה בסיסית של הגורמים לאותם מצבים. גורמים הקשורים למהות האדם ויכולת ההבנה והבחירה שלנו בכל מצב בחיים. הבנה זו מייצרת דרכי טיפול מיוחדות במצבי לחץ או מתח, בין היתר טיפול עצמי או קבלת עזרה מקצועית כשצריך.

נזקים:
לחץ ומתח כרוני יכולים לגרום לתסמינים דיכאוניים ואף למחלות עקב השפעתם על כל מערכות הגוף. מחקרים מראים כי אנשים הסובלים מתופעות של לחץ נפשי נוטים יותר לחלות בשפעות ומחלות וירליות וכן הם חשופים יותר לשינויים במצבי הרוח, חולשה ועייפות. באם לא מטפלים בבעיה מהר יכולה להיווצר מחלה קשה או חולשה וכאבים כרוניים. כל אלא מושפעים ממצבי לחץ ומתח נפשי שמתורגמים למצוקה גופנית.

מנגנון התמודדות הגוף ללחץ נפשי הגורם לחולשה ומחלות לא ברור עדיין לחוקרים אך ניתן לראות בברור את תוצאותיו. מערכת החיסון נחלשת וכך אנו חשופים יותר למחלות ווירליות ולחיידקים, פנימיים או חיצוניים.

הטיפול:
טיפול בלחץ נפשי הוא טיפול במקור ובסיבות שמייצרות את הלחץ בחייך. דרך אבחון נכון בעזרת תקשור וניסיון טיפולי רב בתחום עם טיפול מתאימות כגון: ביואנרגיה, הילינג, "הרפיה ללא מאמץ", דמיון מודרך, מדיטציה, תרפיית הגשטלט ועוד  ניתן  לטפל בבעיה.
לא כל אדם מגיב למצבי לחץ שונים בחייו באותה צורה ולכן חשוב לאבחן במדויק את הכוחות "החזקים והחלשים", כוחות שהם אחד גדול שלם, ואז לנסות לאחדם כלומר: לא חייבים להתנגד לכל לחץ נפשי מיד. באם נאבחן ונאתר את סיבותיו נוכל להבין כיצד לחץ נפשי זה משרת אותך ואז נוכל לשחררו.

דוגמא: אדם שעובד בעבודה הקשה לו ולא מוצא מספיק זמן לטפל בעצמו או לישון שינה יעילה ודאי יהיה במצב של לחץ ומתח נפשי וכנראה גם יתחילו להיות לו כאבים בגוף, מתח כרוני, חולשה כרונית ועייפות. באם נבין בפשטות שלא טוב לנו לחיות כך ונוכל לשנות במקצת את סדר היום שלנו ודאי נוכל להשתחרר מהמתח וליצור הרפיה. אנו תמיד שומעים מאנשים שאין להם זמן או כח לטפל בעצמם ולעשות שינוי אבל כוח לראות שעות טלוויזיה או לעשות דברים הרבה פחות חשובים מלטפל בעצמם יש להם? אני לא אומר זאת כשופט אלא כאדם החושב שיש לנו בחירה לעשות כמעט כל דבר בחיינו ובודאי יש לנו את היכולת והזמן לטפל קצת בעצמנו או ללכת לקבל עזרה כשצריך.
אבחון נכון ועזרה בטיפול ב: מתח נפשי, מתח נפשי כרוני ובתסמינים שלהם יכול לעזור לך להבין את הסיבות היוצרות את המתח בחייך ולשחרר אותן.
ניתן כמובן ללמוד דרכים לטיפול עצמי וכך לשלוט יותר בחייך ללא מאמץ מיותר.

חשוב מאוד לזכור שתופעות של מתח ופחדים בחיינו פוגעים בתפקודנו לכן ישנם מצבים בהם תרופות יכולות לעזור יותר, וודאי במצבי מצוקה, לכן חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל. שילוב של הרפואה המשלימה עם הרפואה הקונבנציונלית עוזר מאוד. ניתן ומומלץ לקחת תרופות להרגעה או לכאבים ולשלבם עם טיפול פסיכולוגי – משלים. אחרי שאתה מתחזק ניתן להוריד את המינונים בהדרגה ולשלוט יותר בחייך.

טיפול בלחץ נפשי, מתח נפשי, חרדות ופחדים. לסיכום:
לחץ נפשי וכל התסמינים הנובעים ממנו ניתנים לטיפול בעזרת שיטות אבחון וטיפול בהן אני עובד אשר מטרתן לגלות את הסיבות לבעיה, להבין מה היא באה לומר לנו בחיינו ולשחרר אותה. כשאנו רואים את עצמנו כאחד שלם שבו יש את כל היסודות והתכונות למיניהם אנו יכולים פחות לכעוס על עצמנו ויותר להביו ולבחור בשינוי רצוי. לא צריך לחכות לרופא שיגיד לנו לעשות זאת, ניתן לעצור לרגע את החיים, להתבונן במראה הקיומית שלנו ולבחור בדרך המתאימה לנו ביותר להבראה.

                                                                                              בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017