תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

הסבר מדעי לתקשור

הסבר מדעי לתקשור: אנשי המדע והמחקר מנסים שנים רבות למצוא הסברים מדעיים לתופעות "על טבעיות" שלא ניתן למדוד אותן כגון: תקשור, טלפתיה, קריאת מחשבות וכדומה.

אי אפשר למדוד תקשור, לא בכלים המדעיים הקיימים, כי מדובר בחלק הרוחני – נשמתי שלנו שאין בו חומר שקשור לכל עולם הרוח בקוסמוס והנמצא בכל מקום ובכל זמן.
ניתן כמובן לחוש תקשור. כל אחד יכול לעשות זאת באם רק ירצה. החושים שלנו בנויים אמנם מחומר: אנרגיות, כימיקלים, מעברי חשמל וכדומה. באם אתה רוצה ללמוד תקשור כל שעליך לדעת הוא לכוונן את חושיך למצב בו יש שקט – שחרור ואז הדברים קורים. פתאום מופיע קול, רגש, או חוש חדש, אשר מציף אותך בשלל תובנות שלא נראות אמתיות בתחילה. האם זה תקשור?

לכל התחלה של חלום יש שינוי כלשהו בגוף, בדיוק כמו חלום אמיתי, בשעת שיינה.
כיוון שאנו לא שולטים על עצמנו בזמן חלום ובדרך כלל אנו רגועים ושקטים, פתאום מופיעים קולות, דימויים, או תובנות חדשות. האם זה תקשור? מה האמת במידע חלום זה איננו יודעים אך כדאי לברר זאת, בייחוד עם מדובר במידע המתקבל על אדם שלישי או כמה אנשים המופיעים בחלום.

טוב לזכור שלא כל מידע המתקבל בחלום הוא אמיתי. המוח שלנו מורכב מאוד והוא הרבה פעמים מבלבל אותנו בשלל זיכרונות, אירועים שקרו, או סתם בליל של דברים שאין להם כל משמעות למציאות שלנו. נכון שאפשר לתת פירוש לכל חלום אך האם פירוש זה נכון? כל אדם מקצועי יכול לתת לך פירוש לחלום כפי שהוא רואה זאת אך עדיין זה לא אומר שהפירוש הוא נכון. יש להיזהר מאוד בפירוש חלומות מכוון שיכול להיות שהפירוש הוא לא נכון ואז אתה יכול להיפגע או להפך: לחשוב שיש לך כוחות ויכולות שאולי אינם.

חשוב לזכור שיש הבדל משמעותי בין המידע המתקבל דרך תקשור אמיתי לחלום, שמיעת קולות וכדומה. בתקשור המידע צריך להיות נכון כל הזמן ולא במקרה.

סיכום: אין הסבר מדעי לתקשור וכנראה שלא יהיה מכוון שאין עדיין כלים מדעיים לבדיקת דבר שאין בו חומר. תקשור חייב להיות נכון לאורך זמן, כל הזמן, לכן אין כל צורך בהסבר מדעי לתקשור.

                                                                                                              בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017