תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

הכל על תקשור

הכל על תקשור אמיתי :

מרגיש לבד, מחפש אהבה – את הקשר הנכון עבורך, מוצה את עצמך סובל ממריבות, שתיקות וכעסים בבית? יש לך מחשבות על פרידה, לא יודע מה הדרך הנכונה עבורך?

דרך תקשור מקצועי ומדויק עם מתקשר ישר ואמין בעל ניסיון של 20 שנה תקבל את כל התשובות הנכונות עבורך כך שתוכל להיות רגוע, שלם ובטוח, עם החלטותיך ולהרגיש הרבה יותר טוב.

 

בוא לקבל את התשובות המדויקות עבורך:

דרך תקשור בטלפון או בפגישה תקבל מענה מדויק לשאלותיך ואני אעזור לך למצוא דרכים שיאפשרו לך לפתור בעיות אישיות או זוגיות בכל תחום בחייך. ידוע היום שאנשים ששלמים עם החלטותיהם מצליחים לשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלהם, את היחסים במשפחה ובכלל, וזוכים לשקט ולשלווה.

שינוי אמיתי בחיים אפשרי תמיד. האם לעשות שינוי היא שאלה של ההחלטה שלך!

צלצלו אלי ואעזור לכם: 054-66459283  04-8232373

הכל על תקשור אמיתי, המשך :

התקשור יכול לעזור לך לקבל תשובות מהירות ומדויקות לשאלותיך, לייצור שינוי בחייך, וכך לקבל החלטות נכונות בכל תחום ולהיות שלם ובטוח עם החלטותיך. החיים יכולים להיות קלים הרבה יותר כשיש לך אפשרות לתקשר או לקבל תקשור. הרבה אנשים פונים אלי בשאלות בתחום הזוגיות: האם הוא אוהב אותי? האם הקשר הזה הוא הנכון עבורי? איך למצוא קשר זוגי נכון? איך להימנע ממריבות? איך להצליח בזוגיות? האם להתחתן עכשיו? האם להיפרד? מתי לעשות זאת? מה הדרכים הנכונות? ועוד. כמובן שיש שאלות נוספות בתחום המקצועי, פרנסה, קריירה, לימודים, בריאות, לימוד תקשור עצמי ובקבוצה ושאלות כלליות.

לעתים התקשור יכול לתת לך במהירות תשובות שאם היית הולך לאיש מקצוע אחר היית משלם הרבה יותר ומבזבז זמן יקר בחייך. החיים שלך יכולים להשתנות עכשיו ולהיות ברורים ובטוחים יותר בעזרת תקשור מקצועי ומדויק. באם תרצה תוכל לקבל ליווי מקצועי בתהליך בכל תחום, דבר שיכול לעזור לך מאוד להרגיש טוב, בטוח, ושלם יותר.

קצת עלי:  

נולדתי בקריית טבעון בשנת 1965. עברתי ילדות יפה בקריה המוקפת יערות וודאיות סביב עם עולם מלא טבע במלוא הדרו. בגיל 16 גילו בגופי סרטן הלימפה והמצב הבריאותי שלי היה קשה ביותר. לאחר שלוש שנות טיפולים המחלה חזרה ונאלצתי לעבור השתלת מוח-עצם. באותה תקופה, לפני כ: 30 שנה הסיכויים להבריא מסרטן היו קטנים ביותר אך בעזרת משפחה ורופאים נהדרים וכוחות שאז לא הבנתי אותם הבראתי לחלוטין. למדתי כל שיטת אבחון וטיפול כדי לעזור לעצמי להבריא ולהבין מדוע דווקא לי הופיע המחלה.

כשהתחלתי לתקשר התקשור גרם לפריצת דרך בחיי: קיבלתי הרבה מידע שחיזק אותי ונתן לי תשובות מדויקות לשאלותיי, הבנתי את פשר הדברים, קיבלתי כוח, בריאות ומשמעות לחיים וגם יכולתי לעזור לאנשים אחרים. דרך הניסיון האישי והמקצועי בתקשור שצברתי, גם בתחום הטיפולי כעובד סוציאלי (B.A) וגם כמטפל ברפואה משלימה הוליסטית פתחתי קליניקה פרטית ויש לי את מירב האפשרויות וההוכחות לעזור ולכוון אותך בדרך הנכונה רק לך כך שתוכל להרגיש טוב יותר ולהיות שלם ובטוח עם החלטותיך.

אחרי 20 שנות ניסיון בתחום התקשור המקצועי  ולימוד עבודה סוציאלית לתואר ראשון (B.A) עזרתי לעצמי ולאלפי אנשים למצוא את התשובות הנכונות והמדויקות לשאלותיהם ולפתור בעיות זוגיות, אישיות ומקצועיות תוך שיפור משמעותי באיכות החיים שלהם.

כעת יצא הספר החדש שלי: "תקשור – הדרך שלך להצלחה בחיים". ניתן לקבל אותו חינם ישירות לאימייל שלך.

 

אני לא עוסק בנושאים לא אמיתיים בתחום המיסטיקה כגון:

עתידנות מדויקת, כישוף, החזרת אהבה, כמעות, ברכות, שינוי גורל, הבטחה להצלחה בעסקים ועוד. כל הנושאים הקשורים לאמונות טפלות ניתנות לשינוי בעזרת טיפול מקצועי נכון ולא בעזרת אנשים האומרים שיש להם "כוחות על" והם יעשו את השינוי עבורך עבור בצע כסף או לשם שליטה בך. למילים יש כוח עצום.

אומרים שהעולם נברא בעזרת מילים לכן צריך להיזהר מאוד מאנשים לא מקצועיים ולא אחראיים כי הכוח שבמילים יכול להשפיע עליך לטובה אך גם לרעה. מילים או מחשבות הן כמו נבואה היכולה לעתים להגשים את עצמה ולכן זה כה מסוכן! אנשים רבים מנצלים את כוחותיהם לכאורה ומפחידים אותך. הם אומרים שבאם לא תפנה אליהם יקרה לך משהו רע. אלא שטויות ורמאות וכל מי שעושה זאת נחלש אנרגטית וגם יכול לפגוע בך.

 

בואו לגלות את התשובות ואת הפתרונות באמצעות תקשור אמיתי:

ברגע שנוצרים החיים הראשונים, כשהביצית והזרע מתאחדים נכנסת נשמה חדשה לחיים. גוף ונשמה שהם אחד שלם ומושלם. כל אירוע המתרחש בחיינו מרגע זה מוטבע בכל תא בגוף ובנשמה המחוברת לכל הנשמות בעולם כאור הגדול (אלוהים, הבריאה או כל מי שאתה מאמין בו). באם תביט בכפות ידיך או רגליך או בכל איבר בגוף תוכל לראות את השינויים. אדם מקצועי היודע לקרוא ולפרש את האיברים בגוף יכול לתת לך מידע עצום על הקורה או קרה בחייך: מצב בריאותי, רגשי, פוטנציאל בחיים ועוד. כך גם בתקשור.

כשאתה פונה אלי בשאלות הכי חשובות לך לקבלת תשובות מדויקות לשאלותיך אתה בעצם מאפשר לי לקבל מידע מעולם הרוח שלך הנמצא בכל מקום ודרך המדריכים הרוחניים שלי – החברים שלי אני מקבל את המידע בכתיבה או ישירות בשיחה.

התשלום המאובטח עבור התקשור נעשה דרך מכונת חברת האשראי הנמצאת אצלי. אני עוסק המוציא קבלות ורשום כעסק בחברת ישראכרט. מס' בית העסק שלי: 4761268  בשם: "אורן תקשור". אתה יכול לקבל ישירות לאימייל או לדואר את הקבלה.

 

 

 

אורן נוטוביץ 12 הכל על תקשור בלוג תקשור  תקשור מקצועי פרסום על תקשור כל המידע על תקשור הכל על תקשור דף מכירה שלי אורן נוטוביץ

באם אתם מעוניינים בתקשור מקצועי צלצלו:  054-6649283  או  04-8232373

 

בונוס: כל מי שיתקשר עכשיו יקבל בחינם, באם ירצה, את הספר החדש שלי ישירות לאימייל.

 

 

 

                                                                           בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017