תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

הילינג

מהו הילינג:

אבחון וטיפול מושלם בעזרת הילינג – הכוונת אנרגיית ריפוי. 

הכוונת אנרגיות ריפוי היא שיטה יעילה ביותר לטיפול במגוון בעיות גוף ונפש. להרגעה, חיזוק, הבראה ועוד.

כשאתה רגוע ומוחך שקט יותר כל מערכות גופך פועלות בהרמוניה. מחסומים אנרגטיים נעלמים, זרימת הדם טובה יותר, איברי הגוף רגועים יותר, מערכת החיסון מתחזקת, ואתה יכול להינות מחיים בריאים ורגועים יותר וגם לקבל כלים לחיזוק עצמי.

טיפול דרך הילינג – הכוונת אנרגיות ריפוי

קיים כבר משחר ההיסטוריה. אנשים רבים היו פונים למטפלים אשר האמינו שבעזרת מגע ידיים, ללא מגע, או בכל דרך אחרת ניתן לכוון אנרגיית ריפוי ולחזק את השדה האנרגטי של האדם. עצם חיזוק והרגעת הגוף – הרגעת המחשבות כבר מאפשר לכל מכלולי הגוף לפעול בהרמוניה. לנקות רעלים, לעכל את במזון טוב יותר כך שחומרי המזון: אוכל, מים, אוויר, יפעלו לטובת הגוף ולחיזוקו.

תהליך זה מחזק מאוד את מערכות ההגנה של הגוף וכך הגוף יכול להתמודד טוב יותר ואף למנוע מחלות פנימיות וחיצוניות מכל סוג. כמובן שהקשר בין המטפל והמטופל חשוב ביותר כי ללא אמון בסיסי בתהליך לא יכולות להתפתח תוצאות חזקות. האמון במטפל בעצם "פותח דלת" לריפוי. כמו כל אמונה אחרת, לכן חשוב מאוד לפתח אמון בעצמך או במטפל כך שהתהליך באמת יעזור לך. אי אפשר לעזור לאדם אשר אינו מעוניין בעזרה – במודע ושלא במודע. לכן צריך לבדוק טוב באם תהליך הילינג מתאים לאדם או להשתמש בשיטות אבחון וטיפול אחרות המתאימות יותר.

לאחר שנים רבות בתחום הטיפול ולימוד הילינג פיתחתי שיטת הילינג נפלאה ולדעתי הטובה ביותר לטיפול: "הילינג ללא מאמץ". שיטה זו בעצם מביאה אותנו כמטפלים להבנה שניתן בעזרת בקשה או תפילה לאפשר לאור (אלוהים, הבריאה, כל עולם הרוח, או מי שאנו מאמינים בו) לתת למטופל בדיוק את מה שהוא זקוק. אנו נמצאים בחדר ופשוט משחררים את עצמנו ואת המטופל מכל תלות הדדית או ידע פנימי שלנו מה טוב לאדם ומאפשרים (כמו צינור נקי) לאנרגיה הקוסמית הנמצאת בכל מקום לטפל ולכוון אנרגיית ריפוי בדיוק הנכון ביותר שהאדם צריך.

 

הילינג המשך :

כמובן שלא כל מטפל יכול לעשות זאת כי כאן אתה חייב לשחרר כל ידע פנימי או אגו שאתה יודע מה הכי נכון לעצמך או לאדם אחר ובעצם לאפשר לעולם ביחד עם נשמת וגוף המטופל לקבל את הטיפול הנכון ביותר. מניסיוני בשיטה זו מיד ראיתי שיפור משמעותי בטיפול וכמובן בהרגשת המטפל. הוא יוצא מהטיפול רגוע ומשוחרר יותר וההשפעה נשארת לאורך זמן. כמובן שניתן ללמד את המטופל לעשות תרגילים מתאימים בביתו כדי שיוכל לחזק עצמו כל יום או מתי שירגיש לעשות זאת. זו דרך חיים. ניתן בעזרת הילינג ללא מאמץ להגיע לבריאות גופנית, נפשית, ורוחנית.

 

                                           אורן נוטוביץאורן נוטוביץ 1-e1424334553195 הילינג בלוג תקשור  תטא הילינג מטפל הילינג מומלץ מטפל בהילינג מהו הילינג לימוד הילינג בצפון לימוד הילינג בחיפה לימוד הילינג טיפול הילינג הרגעת המוח הילינג מקצועי הילינג ההילינג המושלם במה עוזר הילינג איך להרגיע את המחשבות

 

בקרוב יפתח כול חודש קורס הילינג מיוחד שפיתחתי כול אחד יכול ללמוד זאת. עלות שיעור 190 ש"ח, סה"כ 10 שיעורים.

עלות כוללת 1900 ש"ח. מי שלא יצליח בקורס יקבל את כספו בחזרה. מובטח!!!

 

קישור לדף שלי באתר: מדיטציה והתפתחות רוחנית": אורן נוטוביץ – תקשו

קישור לדף גוגל פלוס שלי>>> תקשור – גוגל +

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017