תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

הדרך ללימוד תקשור

הדרך ללימוד תקשור – לימוד עצמי של תקשור

כדי לדעת לתקשר אין צורך להתאמץ. זו הנקודה החשובה ביותר ללימוד והבנה של כל עולם הרוח והחומר. ככל שפחות תתאמץ כך תוכל להתחזק ולקבל עזרה ולהרגיש הרבה יותר טוב. 

הדרך ללימוד תקשור :אז איך עושים זאת?

שלב ראשון בלימוד תקשור: קום בבוקרו של יום חדש, שב במיטה או בכיסא נוח ואל תעשה דבר! פשוט שב בשקט שלך והרגש את גופך: שים לב לנשימה, הקשב לרעשים מאזור הקיבה והמעיים, פשוט היה מודע לעצמך: כך אתה מפתח מודעות עצמית לך ולסובב אותך ללא כל מאמץ מיוחד. אתה שם לב שהגוף שלך חי פתאום! אולי לא היית מודע לכך אך לפתע אתה מרגיש את הנשימות שלך, אזור החזה עולה ויורד, יש תחושה של חמימות נעימה. אתה יכול לשחרר את גופך, פשוט לבקש מהאור, או ממי שאתה מאמין בו שיעזור לך לשחרר את הגוף, להבריא, או כל מה שאתה רוצה לרגע חיים זה. כעת אתה מתחיל לחוש את השחרור. יש חמימות נעימה בפנים, אולי זה מפתיע אותך אך זהו התהליך החשוב ביותר ללימוד תיקשור: פיתוח מודעות – הקשבה לעצמך ולעולם. ברגע שתלמד להרגיע את עצמך ללא מאמץ ולהשתחרר נוכל אנו – העולם: האור, הבריאה, אלוהים או כל מי שאתה מאמין בו לעזור לך להרגיש טוב הרבה יותר. זה תיקשור, זו אמונה בעצמך, זו התחלת הדרך לבריאות והצלחה בחיים.

נסה זאת מספר ימים ומיד תרגיש הרבה יותר טוב. כעת אתה יכול להתחיל לשאול שאלות – לתקשר עם עצמך והעולם. קח עט ודף והתחל לכתוב. לא חשוב מה. פשוט תן לידיך חופש לבטא את עצמן. אולי זה ירגש אותך אולי לא אך עליך להתאמן כל יום מספר פעמים עד שתתחיל להרגיש בטחון במה שאתה עושה. זכור, אתה לא לבד, מעולם לא היית לבד! אנו תמיד אתך מרגע היוולדך עד יום מותך וגם אחר כך.

נסה לא להילחץ ביום יום, נסה לחשוב גם עלינו: על האלוהות, על החברים הכי טובים שלך בעולם הרוח. אנו השומרים עליך מכל משמר ואנו הדואגים שתצליח להיות חזק ומלא גאווה בעצמך, אנו העולם שבתוכך ומחוץ לך ונותנים לך את העזרה שאתה צריך להמשך דרכך בגלגול ארץ יפה זה. 

 אורן נוטוביץ -חדשה-לאתר-252x300 הדרך ללימוד תקשור בלוג תקשור  מה הדרך הנכונה ללימוד תקשור לימוד תקשור עצמי לימוד תקשור הדרך הטובה ללמוד תקשור

הדרך ללימוד תקשור אמיתי:

חשוב לזכור! גופנו הוא כמו הילד שלנו. הוא זקוק לאהבה וחיבוק ומשמעת עצמית וידע ומזון בריא. גופנו החומרי והרגשי תלוי בזמן. ההתפתחות שלנו תלויה בזמן. כמו שאי אפשר להעמיס על הגוף משקל כבד ללא חיזוק השרירים כך גם אי אפשר להעמיס ידע או עוצמות של רגש על גוף שלא מוכן לכך! זה בדיוק הרעיון שדיברתי עליו לגבי המידע המתקבל דרך תיקשור לרגע נתון בחיים. אתה לא יכול להכיל ידע ורגש יותר ממה שנכון לך. באם תלחץ על עצמך יותר מדי אתה פשוט תשבר. אי אפשר להתקדם יותר מהר ממה שהגוף והרגש מסוגלים לכן דרושה הרבה סבלנות ואורך רוח ואמונה בדרכך והעיקר להינות מהתהליך כי זה מה שחשוב באמת.

שלב שני בלימוד תקשור: צא לטבע. היציאה מבית לטבע: לגינה, לרחוב, ליער.. ברגע שאתה יוצא לטבע אתה מתחבר לחיים. זה השלב הכי חשוב. להרגיש את הטבע ואותך יחד עם הטבע – עם הבריאה, עם כל מה שנברא. כאן זה מקומך. נסה לצאת לטבע לבד, כדי שלא יהיו הפרעות מאנשים אחרים, ועשה כל מה שבא לך. התפעל מהפרחים, העצים והנוף.. פשוט להיות מספר דקות ביום או בשבוע יחד עם הטבע.

עכשיו אתה יכול ללמוד ולחקור הכל. הטבע מסביבנו נותן לך את האפשרות ללמוד על מהות החיים והמוות. לראות את החיים במלוא הדרם ואת המוות שנמצא בכל רגע בהם ובך. זה התהליך האמיתי של החיים שלך ושל כולנו. הכל חי ומת באותו זמן. אל פחד.. צעד קדימה ופתח את הרגישות המתאימה לך לכל דבר שחי כאן ועכשיו.
זו ההתחלה של התהליך. יש עוד הרבה מה לעשות. באם אתה מרגיש שאתה כבר בתהליך התפתחותי רוחני וזקוק לעזרה, לשאלות או לייעוץ דרך תקשור, אני כאן!

    בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017