תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

הארה

הארה – להיות מואר

אדם מואר יודע הכל – את כל מה שהוא זקוק לרגע נתון זה של חייו.
הארה היא מצב בו אתה והיקום מחוברים כאחד שלם ומושלם. אתה מרגיש ויודע הכל, שקט, אוהב, מחובר לעצמך ולעולם ללא שום מאמץ. זו האחדות של הניגודים.

אורן נוטוביץ 20170126_110423-e1507311901191-169x300 הארה בלוג תקשור  מה זו הארה להיות מואר הדרך להארה הארה אחדות הניגודים
בחיי חוויתי מספר הארות שהחזקה מכולן הייתה כשנסעתי ל: "גני הנדיב" בזיכרון יעקב. מקום קסום בטבע. בזמן הטיול בגן נשכבתי על אבן שמשמשת ככיסא למנוחה ופשוט הייתי שם. אני לא יודע מה משך אותי לשכב על האבן אך פתאום זה קרה. הכל התבהר. הרגשתי אחד עם היקום, הבנתי הכל. ידעתי שגבולות החומר הם לא אמיתיים, שבעצם אני אחד עם הכל והכל איתי. שאין טוב ורע, יש מנעד אין סופי של תחושות בכל בני האדם ובטבע. שיש אחדות של ניגודים, שאהבה ושנאה, טוב ורע, קרובים מאוד. שהגבולות שאנו חושבים שקיימים כלל אינם. הכל מושפע ומשפיע בבת אחת. שכולנו מחוברים כאחד שלם וכל דבר שקורה לנו או לאחר משפיע ומושפע. אנו משפחה אחת של אור. באנו מהאור ונחזור אליו. האור הוא אנחנו ואנחנו האור.   

ברגע מסוים התעוררתי. קמתי מהאבן והרגשתי מחובר לכל האנשים שסביבי. הרגשתי אותם: מה הם מרגישים או חושבים ללא כל כניסה לפרטיות שלהם. פשוט קיבלתי מתנה הקיימת אצל כל אדם. הייתי מאושר ושקט. בידיעה ברורה שהכל בסדר ולכל דבר שקורה בחיי יש מטרה ושכולנו אחד שלם ומושלם. כל אחד בתהליך התפתחותי ביחד עם הכל.

בזמן ההארה שחוויתי בגני הנדיב ידעתי שכל העולם הוא אחדות של ניגודים:

שחור ולבן, טוב ורע, אהבה ושנאה ועוד. כל האיכויות קיימות כאן ועכשיו ואין כלל ניגוד ביניהן. זה מה שהפתיע אותי. הניגודים יכולים להתקיים באחדות באותו רגע. אתה יכול ולאהוב אדם או איכות מסוימת באותו הרגע. זה כל כך שונה ממה שחונכתי. באם יש אדם טוב איך הוא יכול להיות רע? כל התורה בנויה על טוב ורע. באם תעשה מעשים טובים תגיע לגן עדן ובמעשים רעים תגיע לגיהינום. כך חונכתי ואמונה זו טבועה בגנים שלי כיהודי ופתאום אני רואה שזה כלל לא כך. בכל אדם או יונקים אחרים יש את אותן איכויות של טוב ורע כניגודים שיכולים להתממש בבת אחת. זו הייתה ונשארה תובנה אמיתית שהשפיע עלי רבות. בילדותי אמרו לי שאסור לכעוס על ההורים ולא משנה מה הם עושים לי. בבגרותי כעסתי מאוד על אימי אך לא ידעתי איך להתמודד עם כעס זה. הרגשתי רגשות אשם מאוד גדולים. לעתים הרגשתי שאני שונה אותה אז איך אפשר לאהוב וגם לשנוא. אולי משהו בי לא בסדר.

כשהתחלתי לעבוד כמתקשר פתאום ראיתי איך אנשים שהיו מאוהבים הפכו ברגע לשונאים הכי גדולים. אפילו אנשים מוכנים להרוג את אהוביהם. איך זה יכול לקרות? מלחמות על כסף וירושה וילדים ועורכי דין שמרוויחים ממלחמות אלו. משפחות שמתפרקות לעתים על כלום.

מהו טבע האדם? השאלה הנצחית שכעת אני קצת יותר מבין אותה דרך הארה זו. בכל אחד מאיתנו יש את כל אחדות הניגודים. כך נולדנו ונראה שלא יהיה שינוי בעתיד הקרוב. אולי זו עובדה שצריך לקבל אותה כי כך נבנה העולם. כבר בסיפור התנכי על אדם וחווה ועל קין שהרג את הבל. כבר משם זה התחיל ובאם אלוהים ברא את האדם בצלמו אז האלוהות היא האחדות של הניגודים.

תחושת ההארה התפוגגה לאט לאחר כמה ימים. כנראה שגופי לא היה יכול להכיל להרבה זמן את
עוצמת ההארה – את עוצמת האנרגיות של הידיעה המוחלטת והאהבה האין סופית. הזיכרון נשאר עמי. אני יודע שיש אנשים המוארים לכל חייהם. נכון שזה נדיר אך זה אפשרי. החוויה שחוויתי השפיע עלי מאוד. הידיעה המוחלטת שיש מי ששומר עלי וכל דבר שקורה בחיים בא לטובתי ההתפתחותית ברגע נתון של החיים נתנה לי הרבה שקט ותובנות על עצמי, על כולנו, ועל חיי הפרטיים והמקצועיים.

                                                                                                     בהצלחה, אורן

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017