תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

האם הוא אוהב אותי?

האם הוא אוהב אותי? זו אחת השאלות שהכי נשאלות בתקשור.

אולי השאלה החשובה ביותר בתחום הזוגיות והקשר הזוגי. כמעט 90% מהשאלות קשורות לאהבה וזוגיות וכמובן שזה הנושא המעסיק את כולנו.

דרך תקשור מקצועי ניתן לקבל תשובות מדויקות מאוד בנושא. הרבה פעמים אני שואל את האדם: "האם שאלת אותו את השאלה?" והתשובה בדרך כלל היא: "לא" או "אני רוצה לדעת את האמת ממך כמתקשר". זו אחת הבעיות בזוגיות, בעיקר אצל צעירים יותר. חוסר הוודעות יכולה ממש לשגע את האדם. הוא לא בטוח בקשר: האם זה הקשר הנכון? האם הוא האחד? מה לעשות נכון? ועוד.אורן נוטוביץ -e1446736031292 האם הוא אוהב אותי? בלוג תקשור  תשובות לשאלות בנושא זוגיות מה עושים כשאין קשר זוגי מה הרגשות שלו כלפי יחסים זוגיות ואהבה האם הוא האחד האם הוא באמת אוהב אותי האם הוא אמין האם הוא אוהב אותי איך למצוא את האחד אהבה וקשר זוגי אהבה בקשר
הרבה מאוד שאלות הקשורות לתחום הזוגיות והאהבה נשאלות דרך תקשור: האם כדאי להתחתן עכשיו? האם להתגרש? מתי אמצע זוגיות ואהבה? ועוד.

האם הוא באמת אוהב אותי ?

אחת השאלות המעניינות היא: "האם הוא האחד?" זו שאלה הקשורה מאוד לתרבות שלנו ולאמונה שאדם אחר יציל או יושיע אותנו. לא גיליתי בחיי את האחד או האחת כי לדעתי האחד הוא אנחנו קודם כל. האהבה שלנו לעצמנו היא הכוח המרפא הגדול ביותר בעולם. היא יכולה לפתור הרבה מאוד בעיות גופניות ונפשיות וכן יכולה לעזור לנו מאוד במציאת זוגיות מתאימה כי אז אנחנו לא נהיה תלויים בבן/בת הזוג אלא אלו יהיו חיים של הרמוניה, של ביחד ובכיף ואז כמובן יהיו הרבה פחות בעיות בזוגיות.

ככל שאנו מסתדרים עם עצמנו טוב יותר כך הזוגיות שלנו תהיה טובה יותר. אי אפשר לקבל אהבה מאדם אחר ללא היכולת לקבל ולהאמין בעצמי ובאהבה זו. זו אחת הסיבות העיקריות למריבות, קנאה וסכסוכים, בקשר זוגי או בכלל בקשר עם אנשים. הרבה פעמים עולה בתקשור המלצה לקבלת עזרה וחיזוק עצמי מאיש מקצוע כדי שיהיו לך כלים אמיתיים ונכונים לחיים בריאים יותר עם עצמך. אז הכול נראה אחרת ואתה יכול למצוא באמת את הזוגיות הנכונה עבורך.

אהבה עצמית וסיפוק מדברים שאתה עושה עבור עצמך: משפחה, חברים, עבודה, פעילויות מעניינות ועוד יכולים מאוד לעזור לך בחיזוק הביטחון העצמי שלך וביכולת לשאול את החבר/בן זוג את השאלה: האם הוא אוהב אותי? כל שאלה בתחום הזוגיות יכולה להיענות ביושר כשהקשר בטוח וברור יותר. זו מטרת הזוגיות. שכל אחד מבני הזוג יוכל לומר בביטחון מה הוא חושב ומרגיש.

האם הוא אוהב אותי? דרך תקשור תוכל לקבל תשובות מאוד מדויקות בנושא. כך תוכל לקבל את ההחלטות הנכונות עבורך וגם למצוא זוגיות שהכי מתאימה לך.

                                                                                                          בהצלחה,  אורן

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017