תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

אינטואיציה – החוש השישי

אינטואיציה – החוש השישי. כל אדם חווה בחייו מצבים בהם הרגיש, דמיין, חשב או חלם על אירוע שיקרה והאירוע קרה.

אנו לא יודעים בדיוק מהיכן היכולת "המקרית" לדעת או להרגיש דברים אך עובדה שזה קורה. המדע המדויק מנסה להבין תופעות אלו שנים רבות אך עדיין ללא הצלחה מרובה. ברור שאם כל אדם יכול לחוות אירועים "מקריים" כאלו סימן שזה איזשהו חוש פנימי נוסף הקיים אצלנו ואנו פשוט לא שולטים בו עדיין.

היכולת להתרכז ולנסות להבין אירועים אלו בחיינו יכולה להעצים את כוחנו ואף לחזק חוש זה כך שנוכל לשלוט בו יותר ואף לאמצו כחלק מחיינו. ישנם תרגילים המתאימים בדיוק למצב זה, אדם המעוניין לחזק את כוחו, למען עצמו או למען סביבתו, יכול להשתמש בידע הקיים בתחום. 

יש הבדל גדול בין אינטואיציה לתקשור.

אינטואיציה – החוש השישי היא תחושה או ידע פנימי לגבי אירוע מסוים שיכול או לא לקרות ואילו תקשור הוא תקשורת בין עולם החומר (המתקשר) לעולם הרוח (הבריאה, מדריכים רוחניים או מי שהוא מאמין בו) וקבלת מידע ברור ונכון, לא מקרי, על אירועים או תשובות מדויקות לשאלות שלך.אורן נוטוביץ 2-1693798_low1-300x203 אינטואיציה - החוש השישי בלוג תקשור  ראיה פנימית אינטואיציה - החוש השישי אינטואיציה אור פנימי
התקשור חייב להיות מדויק מאוד לאורך זמן ושתהיה לאדם שמתקשר שליטה מלאה בתהליך.

האדם שמתקשר חייב להיות ישר וכנה כך שיהיה "צינור נקי" להעברת התקשור ושלעולם לא תהיה חדירה לפרטיותו של אדם אחר כלומר: אסור לקבל מידע או להעביר מידע אחר לאדם ללא בקשתו. כך גם באינטואיציה. יש אנשים שחולמים או בתחושות הפנימיות שלהם מקבלים מידע וישר רוצים לספר לאחר מה "קיבלו" עבורו. זה לא נכון. גם ובאם המידע נכון אסור לעשות זאת.

זה יכול לפגוע. כדי לקבל תקשור או כל מידע עבור מישהו אחר חייבת להיות בקשה מפורשת של האדם או הנשמה לקבלת מידע זה. באם הוא לא מעוניין אנו לא יכולים לקבל מידע מדויק ואמין. אינטואיציה היא חוש פנימי הקשור להרבה מאוד מצבים ותחושות פנימיות שיכולות להיות נכונות או לא לכן צריך מאוד להיזהר כי יש בנו התניות רבות שלעתים הן כלל לא נכונות ואולי כן.

תקשור הוא משהו אחר לחלוטין. זו לא תחושה פנימית אלא קשר רוחני הנוצר בין המתקשר לעולם הרוח והמידע שמתקבל בו חייב להיות נכון כל הזמן.

                                               בהצלחה, אורן נוטוביץ

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017