תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

אהבה אושר וזוגיות: איך מוצאים אהבה?

איך מוצאים אהבה? רוב השאלות שאנשים שואלים אותי הן בתחום הזוגיות: האם הוא אוהב אותי? האם הוא האחד? האם הקשר הזה נכון לי? האם להתחתן עכשיו? האם להיפרד? ועוד.

איך למצוא אהבה: יש אפשרות להינות מהחיים גם בזוגיות. אין סיבה אמיתית לסבל. הדרך היחידה להפסיק את הסבל היא: לעשות. לגלות מהם האירועים הטראומטיים בחייך המשפיעים עליך עד היום ומעצבים את רגשותיך, מחשבותיך והתנהגותך. ברגע שתדע את הסיבות לדברים שקרו או קורים לך ותקבל עזרה מקצועית נכונה לטפל בחסרים ובטראומות תוכל להתחיל להרגיש את עצמך כגוף בריא שבא להינות מהחיים. גם אם אתה חולה או מרגיש לא טוב וכל הרופאים והמרפאים למיניהם אומרים שאין הרבה תקווה אני אומר לך שיש, זו עובדה! אתה לא צריך להאמין לי אלא רק למה שאתה באמת מרגיש. דרך תקשור תוכל לגלות את הסיבות לסבל שלך. באם תתן לי לעזור לך נוכל יחד למצוא את האושר והאור הקורן ממך ולהרגיש הרבה יותר טוב. הדרך לאושר ולזוגיות טובה היא להפסיק לתת לאחרים לקבוע עבורך מה טוב ונכון בשבילך ולגלות מה אתה רוצה וזקוק. יש בתוכך ילד קטן, יפה ותמים, הרוצה חיבוק ואהבה ללא תנאי. ברגע שהוא (אתה) יקבל זאת תוכל למצוא את השלווה, השקט, ואת העוצמות הבלתי סופיות של האהבה והאור שלך שהיא האנרגיה המרפאה הכי חזקה בעולם. ניתן להתחבר לכוחות העצומים של אהבה זו. זה דורש זמן ובעיקר רצון והתמדה מצידך וזה אפשרי. אורן נוטוביץ -1 אהבה אושר וזוגיות: איך מוצאים אהבה? בלוג תקשור  קשר זוגי ואהבה מה עושים כשאין קשר זוגי מה הדרך הנכונה למצוא בת זוג מה הדרך הנכונה למצוא בן זוג זוגיות מושלמת זוגיות בריאה האם להתחתן האם להתגרש האם להפרד האם הוא האחד איך מוצאים אהבה איך למצוא אהבה אהבה וקשר זוגי

איך מוצאים אהבה: ברגע שאתה מתחיל במסע לגילוי האושר ואהבה בתוכך אתה פחות פוחד מהחיים ויכול להתחיל להיות פנוי ופתוח לקשר זוגי חם ואוהב בו אתה תדע לקבל וגם לתת. זו יכולה להיות זוגיות בריאה לאורך שנים. באם אתה חושב שתוכל לקבל מאדם זר (בן זוג) את כל מה שאתה זקוק אתה תתאכזב. אין דבר כזה! אתה תהפוך להיות תלוי בקשר הזוגי הזה וודאי לא תהיה מאושר מחייך. כך נראים רוב הזוגות שבעולם. אתה רוצה יותר ומגיע לך זאת. התחל במסע ותהיה מאושר בחייך.

המלצה: עשה תרגיל קטן כל יום. קח מחברת וכתוב בה את החלום שלך לזוגיות. מה אתה הכי רוצה בבן/בת הזוג. איך היא תיראה, מה תכונות האופי שלה, למה אתה נמשך. כל דבר שאתה חולם עליו. כך אתה מקדם את התהליך וממקד עצמך לבת הזוג דבר היוצר מבחינה אנרגטית פעולה המקרבת את הצד השני אליך כי גם לאדם השני יש חלומות לזוגיות טובה ולדמות מסוימת שתתממש. כך החיבור יבוא מהר יותר.

יש כל כך הרבה דרכים להאיר את עוצמותך ולהתמלא באהבה. אנחנו ילדים של אלוהים. נולדנו לממש את הקסם האלוהי הגלום בנו. הוא לא גלום רק בחלק מאיתנו. כאשר אנו מרשים לאור הפנימי שלנו לזרוח, באופן בלתי מודע אנחנו מאפשרים לאחרים לעשות אותו הדבר. כאשר אנו משתחררים מהפחדים העמוקים שלנו הנוכחות שלנו משחררת אחרים, גם בזוגיות שלנו.

                                                          בהצלחה, אורן

*

*

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017