תקשור אמיתי ואמין - אורן נוטוביץ מתקשר מומלץ

תקשור אמיתי, מקצועי, מדויק ואמין. תשובות לכל שאלה.

 אורן נוטוביץ. מורה לתקשור ומטפל הוליסטי אמין וישר. ניסיון של 20 שנה. 

תקשור וטיפול בטלפון או בפגישה. חייג:  054-6649283   או:  04-8232373

                    ימים ושעות עבודה: א' - ה'  8.00 עד 21.00        יום ו': 8.00 עד 15.00

איך התחלתי לתקשר

איך התחלתי לתקשר: מאז שאני זוכר את עצמי ענינו אותי הדברים הנסתרים והלא ידועים:

מגע מרפא, העברת אנרגיות, הילינג, היפנוזה ועוד. הנושא היה כה קסום בעיני וגם מאוד מפחיד. רק בגיל שבע-עשרה, כאשר חליתי במחלת הסרטן והבנתי מהרופאים שאני הולך למות, החלו המחשבות על עוצמת הריפוי העצמי. מתוך קריאת ספרים ניסיתי לפתח דרכים שבהם אוכל לטפל בעצמי: קראתי על דמיון מודרך: איך אני יכול לחזק את המערכת החיסונית כדי שתלחם בתאים הסרטניים. מזון: מה כדאי ונכון לי לאכול כדי להיות בריא יותר ועוד.


שלוש שנים אחר כך, כשהמחלה חזרה ביתר שאת, הבנתי שכל מה שעשיתי לא ממש עזר ואז היה משבר גדול בחיי. למרות הכול לא וויתרתי. קיבלתי כמובן את הטיפולים הרפואיים אך המשכתי לקרוא ספרות בנושא הבריאותי, כוח המחשבה, וכדומה.
אחד הספרים המעניינים שנתקלתי בהם במקרה היה: "היפנוזה – הדרך שלך להצלחה בחיים". ספר מוזר מה, עם תמונות משונות, אך מדהים. בספר דובר על טכניקת המטוטלת. ניסיתי בעצמי וזה עבד.

 הייתי שמח מאוד חשבתי שמצאתי את הפתרון המושלם לקבלת תשובות לכל השאלות שלי. לצערי גיליתי מהר שהמטוטלת מושפעת מאוד מאנרגיות שונות – מחשבות או רצונות שלי ובעיקר שהיא לא אמינה לאורך זמן. במקרה ראיתי באחד הדפים כתב מוזר: כתיבה אוטומטית של אדם המנסה להסביר איך לקבל תשובות בדרך זו. ניסיתי כמה ימים לכתוב ורק יצאו לי ציורים משונים או סתם "ג'יבריש". 

הייתי מאוד מתוסכל מכך. סיפרתי את הקורה לי לחבר והוא אמר שאולי צריך לשאול שאלות כדי לקבל תשובות! איך לא חשבתי על זה? מיד ניסיתי ולהפתעתי התחלתי לכתוב והרבה. הייתי מאושר מאוד. אני יכול לכתוב תשובות בכתיבה האוטומטית הרי זה פלא! המשכתי לשאול שאלות על עצמי והעולם. בהתחלה לא ממש שלטתי בתהליך וזה היה קצת מפחיד אך ככל שעברו הימים ראיתי שאני מסוגל לשלוט יותר במידע המתקבל כלומר: לכתוב בקצב שלי, להפסיק לרגע ולהמשיך ולהיות מדויק יותר בכתיבה.

לימים, כבר לא היו לי שאלות, לכן רציתי לראות אם נכונים הדברים שאני מקבל עם אנשים אחרים. מכוון שסיפרתי לחברים מה אני עושה החלו השאלות להגיע וגם התשובות. אני הייתי בהלם מעצמי וכך גם השואלים. זה היה כמו קסם, התרגשתי עד מאוד. באותה תקופה הייתי בטיפול נפשי לשם חיזוק כוחותיי, הפסיכולוגית שטיפלה בי: גב' בריז'יט קשטן, הייתה מודעת לתהליך שאני עובר עם התקשור. יום אחד היא ביקשה תקשור לעצמה. ביצעתי תקשור מידית והיא הייתה בהלם. התקשור שקיבלה כל כך דיבר אליה עד דמעות. מאותו רגע הפכנו לידידים בנפש והקשר ביננו קיים עד היום. בריג'יט הייתה הראשונה שהפנתה אלי אנשים לקבלת תקשור, כדי לעזור לאנשים וגם כדי לקבל מידע שיעזור לה בטיפול. 

איך התחלתי לתקשר, המשך:

הרבה שנים עברו, הביטחון והידע שלי בתחום התקשור עלה. כיום אני יכול לבצע תקשור בכל רגע שאני רוצה, בכל מצב, ישירות עם אדם. תקשור בטלפון או עם מקלדת המחשב. בזמן התקשור אני לא נמצא במצב של "טראנס" אלא במודעות מלאה. התקשור מגיע אלי במהירות גבוהה כך שכמעט ואין התערבות של המחשבות שלי לכן התקשורים נכונים. למדתי במשך הזמן שהמידע המגיע באמצעות תקשור הוא המידע שהאדם זקוק לו ויכול להכיל אותו בזמן נתון – לאותו רגע בחייו. 

בזמן התקשור לעתים נראה שאנו לא מבינים מידע מסוים אך עם הזמן הדברים ברורים יותר. לפעמים המידע כה ברור שנראה לאדם שזה בכלל לא תקשור. שהוא יודע את כל מה שנאמר. הדבר החשוב ביותר בעיני בתקשור הוא הבחירה החופשית. תקשור הוא אור הדרך, מידע מדויק, אך הוא לא בא לעשות את העבודה במקומנו. הבחירה היא תמיד בידינו. כדאי להקשיב, להבין, ולבחור בדרך הנכונה לנו. 
ראה גם באתר: הדרך ללימוד תקשור.

אורן נוטוביץ -8-200x300 איך התחלתי לתקשר בלוג תקשור  ללמוד תקשור איך לתקשר לבד איך לתקשר איך ללמוד תקשור איך התחלתי לתקשר

 

ספרים מומלצים לתקשור והתפתחות רוחנית:
1. "היפנוזה – המפתח שלך להצלחה בחיים". טרי רוב וקארל שאנצר.
     הוצאת בוסתן, 1974.
2. "כיצד קונים דעת העולמות העליונים". רודולף שטיינר, 1976.
3. "עולם של שלום". י.קרישנמורטי. הוצאת מעגל, 1987.

 

                                                                                              בהצלחה, אורן

קישור לסרט שלי ביוטויוב: תקשור

 

 

 

אורן נוטוביץ - orentikshur.com

                               כל הנכתב באתר בלשון זכר מיועד כמובן לשני המינים.

שעות עבודה: א' – ה': 8.00 עד 21.00    יום ו' 8.00 עד 15.00      

תקשור, תקשור עם נשמות, מתקשרים בטלפון, קורס תקשור מומלץ, לימודי תקשור, מתקשר, מתקשרים מומלצים, מיסטיקנים מומלצים, הרפיה עצמית, מתקשרות, מתקשרות מומלצות, מתקשרת מומלצת.

חייג: 054-6649283 או  04-8232373 כתובת: קרן קיימת לישראל (קק"ל) 71 קריית ביאליק, חיפה.  2017

אימייל: orenor1234@gmail.com

התכנים המופיעים באתר נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם בגדר עצה רפואית, חוות דעת מקצועית, או תחליף להתייעצות עם מומחה. כל הזכויות שמורות לאורן נוטוביץ – 2017